"Мінська-3 точно не буде"- Міністр оборони Рєзніков назвав три варіанта перемоги

15 июля 2022, 10:10
Владелец страницы
0
20

Усі три варіанти не найшвидші, але зі збереженням територіальної цілісності України.

Міністр оборони України Олексій Резніков назвав три можливі сценарії завершення війни, розпочатої РФ проти України.

Про можливі сценарії він говорив на конференції Forbes Ukraine у ​​п'ятницю, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Перший сценарій буде приблизно такий самий, як і good will, "добра воля" росіян, яка була оголошена, коли вони втекли з Київщини, Чернігівщини, Сумщини та острова Зміїний. Відповідно, я думаю, що він буде розбитий на кілька ланцюжків: спочатку ми вийдемо з вами на позиції до 24 лютого поточного року, далі будуть якісь розмови про статус окупованого раніше Донецька, Луганська та Криму, але за столом із нашими потужними партнерами", - сказав Резніков.

Він наголосив, що "Мінська-3" точно не буде, якихось капітуляційних домовленостей не буде, і з дулом біля скроні ніхто не вестиме переговори".

"Варіант другий - поступово ми перемелюватимемо Збройні сили РФ, тому що це дійсно війна ресурсу на ресурс. У них більше людей, території, танків, літаків і т.д., але все несучасне, все старє, і вони сьогодні використовують принцип м'ясорубки", - зазначив Резніков.

Міністр зазначив, що другий варіант перемоги не такий швидкий – до кінця цього року, можливо, із захопленням початку нового року.

"Третій - драматичніший для РФ, це розвал РФ, це парад суверенітетів на кілька різних суб'єктів: Татарстан, Башкортостан, на Сході і т. д. Ми це з вами точно за нашого життя побачимо, але це трохи тривала історія", - розповів Рєзніков.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.