Розповсюдим зрадника

12 січня 2022, 15:15
Власник сторінки
0
29

Розповсюдим зрадника

Латипов Роман Муберекзянович, 22.04.1982 р.н., уродженець м. Донецьк.

представника незаконного збройного форування «Беса» (Безлера И.Н.), громадянина України Латипова Романа Муберекзяновича, в якій описано, що до війни він жив на України, але зрадив Батьківщину та приймав активну участь в бойових діях в р-ні Славянська та м. Горлівка Донецької області, на стороні т.зв. терористичного угрупування «ДНР» проти добровольчих батальйонів та військових підрозділів Збройних сил України, за, що був нагороджений численними нагородами незаконного збройного формування «ДНР», такими як, медаллю «За заслуги» та Георгиевским Крестом IV ст. (МО ДНР).

Сумнівно, що його можна називати громадянином України, бо він став найманцем т.зв. «ДНР» та приймав участь у бойових діях проти наших співвітчизників на стороні бойовиків-терористів незаконних збройних формувань так званої «ДНР».

Країна повинна знати своїх «героїв».
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.