DNK RomaNa присвятили пісню "Рембо" всім захисникам України.

6 декабря 2021, 10:48
Владелец страницы
Журналист
0
16
DNK RomaNa присвятили пісню  Рембо  всім захисникам України.
DNK RomaNa

DNK RomaNa вітають Збройні сили України з 30-ти річчям.

"Оскал війни, зійде з обличчя, а що залишиться тоді?" - "Рембо" - це розповідь про повернення воїна до мирного життя, про психологічний стан, думки, спогади та почуття на цьому непростому шляху.

"Рембо" - це Війна однієї людини. Війна з самим собою, війна за надію та майбутнє, яке чекає попереду. Війна за обов'язок перед загиблими товаришами, бойовими побратимами налагодити життя, за яке вони разом воювали.Для людини, яка пройшла через горнило війни, вона ніколи не закінчується, вона буде приймати інші форми та зразки, але з цим доведеться жити і необхідно приборкати, подолати та направити енергію боротьби на позитивні речі.
Головною мотивуючою складовою буде сенс та розуміння, що все було не дарма. Що пам'ять та повага до своїх друзів та побратимів повинна бути першою допомогою у новому, зовсім іншому житті.


Пісня присвячується всім воїнам, які захищали та захищають майбутнє України, які віддали за це своє життя, які пожертвували всім, що було, заради головного - існування та незалежності українського народу.

 

Наш загальний обов'язок шанувати, розповідати дітям та допомагати Героям, які повертаються додому. Пам'ятати про тих, хто ніколи вже не повернеться.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: ВСУ,інформаційна війна,військовослужбовці,Збройні Сили України,ЗСУ,військові,пісня,День ВСУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.