«Зрадник українського народу»

1 ноября 2021, 16:41
Владелец страницы
0
22

«Зрадник українського народу»

Бойовик НЗФ "ДНР", представник так званого спецназу Управління спеціальних операцій Генеральної прокуратури ДНР офіцера Войтюка Олександра Юрійовича, жителя м.Шахтарськ, Донецької області, який здійснював збройне захоплення адміністративних будівель у м.Донецьк та м.Шахтарськ з метою повалення діючого правового режиму та незаконної зміни влади також приймав участь в бойових діях на стороні т.зв. «ДНР» проти добровольчих батальйонів та військових підрозділів Збройних сил України. За це Войтюк О.Ю., отримав численні нагороди т.зв. «ДНР» серед яких і «Хрест ДНР».    

Громадянин України, що зрадив Батьківщині та приймає участь в бойових діях проти наших співвітчизників на стороні бойовиків-терористів незаконних збройних формувань "ДНР". Країна повинна знати своїх "героїв"!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.