Відповідальність обов'язково настане

25 октября 2021, 17:03
Владелец страницы
0
25

Відповідальність обов'язково настане

Бойовик НЗФ т.зв. "ДНР", розвідник-сапер 1 відділення відділу спеціального призначення управління центру спеціальних операцій МГБ т.зв. "ДНР" прапорщик Соколов Дмитро Вікторович, мешканець Донецька, який здійснював збройне захоплення території України (зокрема, адміністративних будівель у м. Донецьк), приймав активну участь у поваленні української влади та участь в бойових діях на стороні т.зв. "ДНР" проти добровольчих батальйонів та військових підрозділів Збройних сил України. За це Соколов Д.В. отримав численні нагороди псевдореспубліки.
     Громадянин України, що зрадив Батьківщині та приймає участь в бойових діях проти наших співвітчизників на стороні бойовиків-терористів незаконних збройних формувань "ДНР". Країна повинна знати своїх "героїв"!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.