БФ "THE FOUNDERS OF THE FUTURE" ПІДТРИМАВ БОГАТИРСЬКІ ІГРИ В КИЄВІ

30 августа 2021, 12:08
Владелец страницы
Журналист
0
12
БФ  THE FOUNDERS OF THE FUTURE  ПІДТРИМАВ БОГАТИРСЬКІ ІГРИ В КИЄВІ
Богатирські ігри

До Дня незалежності України в Києві відбулись Богатирські ігри.

Благодійний фонд "THE FOUNDERS OF THE FUTURE" став партнером Міжнародного заходу, який відбувся за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

24 серпня в Києві пройшов Міжнародний командний турнір «МАТЧ ПОБРАТИМІВ 2021» серед богатирів (формула 2 на 2) за участю атлетів з семи міст побратимів: Київ, Краків, Братислава, Мюнхен, Прага, Рига, Тбілісі.

Благодійний фонд "Тhe founders of the future" Поліни Крупчак вже вдруге підтримує Богатирські ігри.

"Українці не один раз ставали найсильнішими у світі. Думаю, так має бути і надалі. Саме тому вважаю такі змагання важливими і вартими підтримки. Я і наш фонд "Тhe founders of the future", кожного дня допомагаємо дітям сиротам, з онкозахворюваннями та особливими потребами і це дуже важливо але я вважаю не менш важливо допомагати розвитку спорту в нашій державі адже це і є запорука здорової нації" - ділиться Поліна Крупчак

В цей день на березі Дніпра пройшли спортивні змагання, силові вправи та концерт за участю зірок та дітей. Головним гостем свята стала Народна артистка України Ніна Матвієнко.

 

 

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Богатырские игры,благотворительный фонд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.