Приїзд Вселенського Патріарха Варфоломія до України

13 августа 2021, 11:12
Владелец страницы
0
64

.

57% українців позитивно ставляться до візиту Архієпископа Константинополя – Нового Риму, Вселенського Патріарха Варфоломія до України. Ще 32, 5% мають нейтральне ставлення до його візиту і лише 6% – негативне.

При цьому, серед прихильників окремих конфесій найбільше тих, хто має позитивне ставлення, – серед вірян Православної Церкви України і Української Греко-Католицької Церкви (відповідно, 72% і 63%). Водночас серед прихильників Московського Патріархату в Україні 49% позитивно ставляться до візиту Вселенського Патріарха і лише 15% – негативно.

Також для участі в заходах, які відбуватимуться під час візиту Варфоломія можуть взяти участь всі бажаючі. Зважаючи на те, що це буде День Незалежності, УПЦ МП вже переживає, що її організована хресна хода буде меншою, порівняно з майбутніми заходами:)

Ще раз нагадаю, Вселенський патріарх Варфоломій відвідає Україну з офіційним візитом на День Незалежності 2021 року.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.