Академіка Анатолія Пешка відзначено Грамотою Верховної Ради України

26 липня 2021, 16:02
Власник сторінки
0
23
Академіка Анатолія Пешка відзначено Грамотою Верховної Ради України

Академіка Анатолія Пешка відзначено Грамотою Верховної Ради України

Звістка про те, що Анатолія Пешка нагороджено Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом», несподіванкою не стала. Низка громадських організацій України і, зокрема, Українська спілка ветеранів Афганістану, Академія економічних наук України, громадські організації, що входять до всеукраїнського об’єднання «Народна рада», клопотали перед керівництвом Верховної Ради України про відзначення Анатолія Володимировича Пешка грамотою українського парламенту.

Загалом А.В.Пешка не доводиться особливо представляти як кандидата на високу парламентську відзнаку. Упродовж усіх трьох десятиліть періоду відновлення державної незалежності України Анатолій Пешко — завжди у гущі найважливіших суспільних подій у житті нашої держави. Лікар-науковець, який успішно розпочав свій шлях у вітчизняній медицині, Анатолій Пешко швидко полинув у державотворчі процеси молодої Української держави і так само швидко опанував провідні аспекти розвитку української економіки. Виняткова працездатність, унікальна наукова ерудиція, вміння і бажання оперативно втілювати наукові винаходи та відкриття у практику економічно-господарських механізмів принесли Анатолію Пешку заслужений авторитет і визнання у середовищі знаних професіоналів вітчизняної економічної науки та господарників-виробничників.

Ще одна особливість характеру А.В.Пешка — сміливість у відстоюванні власних переконань, чесність і принциповість у питаннях стратегії розвитку України, виявлені ним у найдраматичніші роки її новітньої державницької історії. Анатолій Пешко ніколи не боявся говорити про те, що інші відчували, але висловити не наважувалися. Більше того, він володіє рідкісним умінням чітко, образно, дохідливо і переконливо висловлювати свою думку, а оцінки та економічний аналіз із вуст академіка А.В.Пешка завжди відрізняються конструктивізмом, несуть у собі дієву конкретику і наукову аргументацію. Академік Анатолій Пешко ніколи не обмежувався лише теоретичними питаннями економічної науки. Він — успішний та досвідчений практик, новатор і талановитий менеджер-організатор кількох важливих економічно-господарських проектів.

Упродовж уже майже десятиліття Анатолій Пешко успішно працює як винятково фаховий менеджер у сфері агробізнесу.

Глибинний, науково обгрунтований і неодноразово перевірений практикою успішних господарських рішень професіоналізм Анатолія Пешка органічно поєднується із його моральними засадами, де завжди присутні повага до старших, де обовязкова увага до кожного із колег та будь-кого із підлеглих. Однозначно домінуючим моральним імперативом та життєвим кредо Анатолія Пешка є його благодійна діяльність, багатолітнє шефство над установами соціального захисту й дитячими інтернатними закладами. Щонайперше — у його рідній Житомирській області. Як батько, як досвідчений керівник, як громадський активіст, Анатолій Пешко ніколи не забуває про потреби нужденних, про дітей-сиріт і завжди надає їм свою посильну допомогу. Тому парламентська нагорода «За заслуги перед Українським народом» — винятково справедлива, вчасна і достойна життєвого внеску А.В.Пешка відзнака, з якою його варто щиро і сердечно привітати.

Олександр МОРОЗ, Голова Верховної Ради України II, V скликань; Віталій ЦИМБАЛЮК, президент Академії медичних наук України, академік Національної академії наук України, доктор медичних наук, професор; Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ, голова Спілки ветеранів Афганістану; Сергій ЛУКАШЕВИЧ, заступник голови Спілки громадських організацій «Народна Рада»; Олександр АМОША, президент Академії економічних наук України, академік Національної академії наук України, доктор економічних наук, професор; Богдан АНДРУШКІВ, президент Академії соціального управління України, доктор економічних наук, професор; Алла ЧЕРЕП, академік Академії економічних наук України, академік і вчений секретар Національної академії вищої школи України, професор, декан економічного факультету Запорізького національного університету; Микола БІЛОПІЛЬСЬКИЙ, віце-президент Академії економічних наук України, доктор економічних наук, професор; Станіслав ТАБАЧНИКОВ, академік і президент Національної академії вищої школи України, професор; Іван ОЛІЙНИК, генерал армії Міжнародного козацького руху; Ніна МАТВІЄНКО, Герой України, народна артистка України; Раїса НЕДАШКІВСЬКА, народна артистка України, кавалер ордена Княгині Ольги I, II, III ступенів, заступник голови Національної спілки театральних діячів України; Володимир БИСТРЯКОВ, заслужений артист України.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.