«Правій руці» Венедиктової закрили доступ до держтаємниці

21 июля 2021, 10:47
Владелец страницы
Историк
0
3

Заступнику генерального прокурора Гюндузу Мамедову рішенням Служби безпеки України заборонили допуск до державної таємниці, повідомляють з посиланням на відповідь на запит в офіс ген. прокурорa.
Правоохоронці пояснили дію частини першої статті 27 Закону "Про державну таємницю" щодо доступу до державної таємниці. Згідно з нормою, допуск до держтаємниці надається посадовим особам в умовах службової, виробничої, наукової чи науково-дослідної діяльності або навчання.

Читайте також: Венедиктова зробила заяву про звільнення в прокуратурі

Доступ працівникові, якому відмовлено в наданні допуску до державної таємниці, у рамках охорони державної таємниці відповідно до нормативно-правових актів, припиняється.

    "З урахуванням наведеного, після отримання Офісом генерального прокурора повідомлення про прийняття Службою безпеки України рішення про відмову в наданні допуску до державної таємниці заступнику генерального прокурора Мамедову Офісом генерального прокурора видано наказ про припинення йому доступу до державної таємниці", - йдеться у відповіді.

Читайте також: Український прокурор, який не пройшов атестацію, залишається в слідчій групі у справі MH17

Передісторія

    17 березня 2020 року президент України Володимир Зеленський призначив Ірину Венедіктову на посаду генерального прокурора.
    Венедиктова не планувала звільняти заступників генпрокурора, зокрема Віктора Тріпака і Гюндуза Мамедова.
    24 вересня 2020 року посаду заступника генерального прокурора Андрія Любовича скоротили.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.