«Правій руці» Венедиктової закрили доступ до держтаємниці

21 липня 2021, 10:47
Власник сторінки
Историк
0
8

Заступнику генерального прокурора Гюндузу Мамедову рішенням Служби безпеки України заборонили допуск до державної таємниці, повідомляють з посиланням на відповідь на запит в офіс ген. прокурорa.
Правоохоронці пояснили дію частини першої статті 27 Закону "Про державну таємницю" щодо доступу до державної таємниці. Згідно з нормою, допуск до держтаємниці надається посадовим особам в умовах службової, виробничої, наукової чи науково-дослідної діяльності або навчання.

Читайте також: Венедиктова зробила заяву про звільнення в прокуратурі

Доступ працівникові, якому відмовлено в наданні допуску до державної таємниці, у рамках охорони державної таємниці відповідно до нормативно-правових актів, припиняється.

    "З урахуванням наведеного, після отримання Офісом генерального прокурора повідомлення про прийняття Службою безпеки України рішення про відмову в наданні допуску до державної таємниці заступнику генерального прокурора Мамедову Офісом генерального прокурора видано наказ про припинення йому доступу до державної таємниці", - йдеться у відповіді.

Читайте також: Український прокурор, який не пройшов атестацію, залишається в слідчій групі у справі MH17

Передісторія

    17 березня 2020 року президент України Володимир Зеленський призначив Ірину Венедіктову на посаду генерального прокурора.
    Венедиктова не планувала звільняти заступників генпрокурора, зокрема Віктора Тріпака і Гюндуза Мамедова.
    24 вересня 2020 року посаду заступника генерального прокурора Андрія Любовича скоротили.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.