Росія перекинула до Криму 21 тис. військових і будує військове містечко

20 июля 2021, 18:27
Владелец страницы
Журналист
0
8

Окупаційна влада Російської Федерації продовжує нарощування військової присутності на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя.


Про це повідомили омбудсмен Людмила Денісова у , пише Рубрика.

Вона зазначила, що за отриманою нею інформацією, у місті Феодосія країна-окупант розпочала будівництво нового полкового військового містечка для 300 військовослужбовців. Крім того, під приводом ліквідації наслідків повеней, агресор передислокував на півострів близько 21 тисячі осіб спеціальних підрозділів та 1367 одиниць автомобільної і спеціальної техніки.

"До того ж постійно на півострові перебуває понад 31 тисяча осіб рядового та начальницького складу збройних формувань країни-окупанта", – нагадала Денісова.

Вона підкреслила, що стрімке стягування військ РФ до тимчасово окупованого Криму суперечать нормам міжнародного гуманітарного права й 6 липня 2021 року міжнародна спільнота збільшення військової присутності в Криму, ухваливши термінову постанову Парламентської асамблеї ОБСЄ.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.