Росія перекинула до Криму 21 тис. військових і будує військове містечко

20 липня 2021, 18:27
Власник сторінки
Журналист
0
12

Окупаційна влада Російської Федерації продовжує нарощування військової присутності на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя.


Про це повідомили омбудсмен Людмила Денісова у , пише Рубрика.

Вона зазначила, що за отриманою нею інформацією, у місті Феодосія країна-окупант розпочала будівництво нового полкового військового містечка для 300 військовослужбовців. Крім того, під приводом ліквідації наслідків повеней, агресор передислокував на півострів близько 21 тисячі осіб спеціальних підрозділів та 1367 одиниць автомобільної і спеціальної техніки.

"До того ж постійно на півострові перебуває понад 31 тисяча осіб рядового та начальницького складу збройних формувань країни-окупанта", – нагадала Денісова.

Вона підкреслила, що стрімке стягування військ РФ до тимчасово окупованого Криму суперечать нормам міжнародного гуманітарного права й 6 липня 2021 року міжнародна спільнота збільшення військової присутності в Криму, ухваливши термінову постанову Парламентської асамблеї ОБСЄ.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.