Відповідальність не за горами

30 июня 2021, 14:30
Владелец страницы
0
37

Відповідальність не за горами

       Бойовик т.зв. «ДНР», старший оперуповноважений  2 відділення 4 відділу 5 управління (по контрозвідувальному забезпеченню правоохоронної системи, боротьби з корупцією та організованою злочинністю) т.зв "МГБ ДНР" майор Калиш Андрій Іванович, житель Макіївки, який здійснював збройне захоплення території України  (зокрема, адміністративних будівель у м. Макіївка) та приймав участь в бойових діях на стороні т. зв. «ДНР» проти добровольчих батальйонів та військових підрозділів Збройних сил України. За це Калиш А.І. отримав численні нагороди т.зв. «ДНР».

Громадянин України, що зрадив Батьківщині і приймає участь у бойових діях проти наших співвітчизників на стороні бойовиків-терористів незаконних збройних формувань так званої "ДНР". Країна повинна знати своїх «героїв».

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.