Що в нього в голові?

07 червня 2021, 11:49
Власник сторінки
0
37

Що в нього в голові?

Бойовик т.зв. «ДНР», старший оперуповноважений 1 відділення 3 відділу 5 управління (по контррозвідувальному забезпеченню правоохоронної системи, боротьби з корупцією та організованою злочинністю) т.зв. «МГБ ДНР» лейтенант Анушкевич Сергій Олександровичч, житель м. Макіївка, який здійснював збройне захоплення території України (зокрема, адміністративних будівель у м. Донецьк) та приймав участь в бойових діях на стороні т. зв. «ДНР» проти добровольчих батальйонів та військових підрозділів Збройних сил України, За це Анушкевич С.О. отримав численні нагороди т.зв. «ДНР»

Громадянин України, що зрадив Батьківщині і приймає участь у бойових діях проти наших співвітчизників на стороні бойовиків-терористів незаконних збройних формувань так званої "ДНР". Країна повинна знати своїх «героїв».

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.