Що в нього в голові?

7 июня 2021, 11:49
Владелец страницы
0
34

Що в нього в голові?

Бойовик т.зв. «ДНР», старший оперуповноважений 1 відділення 3 відділу 5 управління (по контррозвідувальному забезпеченню правоохоронної системи, боротьби з корупцією та організованою злочинністю) т.зв. «МГБ ДНР» лейтенант Анушкевич Сергій Олександровичч, житель м. Макіївка, який здійснював збройне захоплення території України (зокрема, адміністративних будівель у м. Донецьк) та приймав участь в бойових діях на стороні т. зв. «ДНР» проти добровольчих батальйонів та військових підрозділів Збройних сил України, За це Анушкевич С.О. отримав численні нагороди т.зв. «ДНР»

Громадянин України, що зрадив Батьківщині і приймає участь у бойових діях проти наших співвітчизників на стороні бойовиків-терористів незаконних збройних формувань так званої "ДНР". Країна повинна знати своїх «героїв».

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.