Чим керується ця людина?

7 июня 2021, 10:49
Владелец страницы
0
14

Чим керується ця людина?

Бойовик т.зв. «ДНР», старший оперуповноважений по особливо важливим справам 2 відділення 3 відділу 4 управління захисту конституційного ладу і боротьби з тероризмом, т.зв. «ДНР» лейтенант Новіков Вадим Борисович, жителя м. Макіївка, який здійснював збройне захоплення території України та приймав участь в бойових діях (зокрема, адміністративних будівель у м. Макіївка) на стороні т. зв. «ДНР», а також активно вів бойові дії проти добровольчих батальйонів та військових підрозділів Збройних сил України. За це Соловйов В.С. отримав численні нагороди т.зв. «ДНР».

Громадянин України, що зрадив Батьківщині і приймає участь у бойових діях проти наших співвітчизників на стороні бойовиків-терористів незаконних збройних формувань так званої "ДНР". Країна повинна знати своїх «героїв».

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.