Чим керується ця людина?

07 червня 2021, 10:49
Власник сторінки
0
21

Чим керується ця людина?

Бойовик т.зв. «ДНР», старший оперуповноважений по особливо важливим справам 2 відділення 3 відділу 4 управління захисту конституційного ладу і боротьби з тероризмом, т.зв. «ДНР» лейтенант Новіков Вадим Борисович, жителя м. Макіївка, який здійснював збройне захоплення території України та приймав участь в бойових діях (зокрема, адміністративних будівель у м. Макіївка) на стороні т. зв. «ДНР», а також активно вів бойові дії проти добровольчих батальйонів та військових підрозділів Збройних сил України. За це Соловйов В.С. отримав численні нагороди т.зв. «ДНР».

Громадянин України, що зрадив Батьківщині і приймає участь у бойових діях проти наших співвітчизників на стороні бойовиків-терористів незаконних збройних формувань так званої "ДНР". Країна повинна знати своїх «героїв».

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.