Кожного настигне кара!

27 квітня 2021, 17:30
Власник сторінки
0
25

Кожного настигне кара!

Колишній співробітник Служби зовнішньої розвідки України, а зараз бойовик т.зв. «ДНР», старший оперуповноважений на особливо важливих об'єктах 2 відділу 1 Управління контррозвідки т.зв. «ДНР» майор Соловйов Василь Сергійович (позивний "Дронго"), житель Донецька, який здійснював збройне захоплення території України та приймав участь в бойових діях (зокрема, адміністративних будівель у м. Донецьк) на стороні т. зв. «ДНР» проти добровольчих батальйонів та військових підрозділів Збройних сил України. За це Соловйов В.С. отримав численні нагороди т.зв. «ДНР».

Громадянин України, що зрадив Батьківщині і приймає участь у бойових діях проти наших співвітчизників на стороні бойовиків-терористів незаконних збройних формувань так званої "ДНР". Країна повинна знати своїх «героїв».

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.