Негідник!

23 апреля 2021, 09:33
Владелец страницы
0
22

Негідник!

Колишній співробітник Служби зовнішньої розвідки України, а зараз бойовик т.зв. «ДНР», старший оперуповноважений по особливо важливим справам 2 відділу 1 Управління контррозвідки т.зв. «ДНР» підполковник Дрига Сергій Миколайович, житель м. Донецьк, який здійснював збройне захоплення території України та приймав участь в бойових діях (зокрема, поблизу донецького аеропорту) на стороні т. зв. «ДНР» проти добровольчих батальйонів та військових підрозділів Збройних сил України. За це Дрига С.М. отримав численні нагороди т.зв. «ДНР».

Громадянин України, що зрадив Батьківщині і приймає участь у бойових діях проти наших співвітчизників на стороні бойовиків-терористів незаконних збройних формувань так званої "ДНР". Країна повинна знати своїх «героїв».

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.