Референдум за майбутнє

1 декабря 2020, 13:44
Владелец страницы
директор Агентства моделирования ситуаций
0
671
Референдум за майбутнє

Сьогодні в Україні відзначають 29-річницю проведення референдуму про незалежність України

.
1 грудня 1991 року відбувся загальнонаціональний референдум на території тодішньої УРСР ( Українська Радянська Соціалістична Республіка).

Явка склала 84,18%( 31 891742 особи) і за незалежність України проголосувало 90,32%(28 804 071 особи). Це був референдум за незалежність України, у першу чергу від Росії.

Це був референдум за свій шлях розвитку України, незалежний від Москви, з якої за часів існування СРСР керували Україною.

Це був референдум за майбутнє і проти минулого, яке для України, як у складі російської імперії, так і СРСР, було часом виживання і боротьби за свою ідентичність.

Це був референдум, який сказав, що український народ зовсім не є одним народом з російським. А російська агресія показала, що ніякі ми не братні народи.

Це був референдум, який заклав підвалини розбудови незалежної України.

І дуже сумно було спостерігати, як керманичі України втрачали час і не виправдовували сподівання українців, які проголосували за незалежність. А чинна влада взагалі, своєю діяльністю веде до втрати незалежності.

 Але, незважаючи на всі негаразди та шкідливі дії чинної влади, все буде Україна!
Слава Україні!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Россия,Украина,независимость,референдум
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.