Скільки нелегальної зброї та як її вилучити

16 октября 2020, 15:00
Владелец страницы
політолог, експерт, блогер
0
12
Скільки нелегальної зброї та як її вилучити

Надійний спосіб скорочення незаконного обігу зброї – це легальне володіння нею

Точна цифра нікому невідома. Необлікована зброя, досвід поводження з нею у тих, хто воював або членів кримінальних структур, створюють небезпечну ситуацію. Якщо хтось спровокує застосування сили між громадянами або їхнє протистояння з владою, наслідки будуть дуже серйозними.

Ще шість років тому в країні не було значної проблеми з обігом нелегальної зброї та боєприпасів. Вона постала під час початку бойових дій на Сході України у 2014 році. Конфлікт на сході країни, спричинив потік зброї з непідконтрольних Києву територій Донецької та Луганської областей. «Чорний ринок зброї став більш відкритим». Правоохоронні органи намагаються припинити нелегальний обіг зброї. «Пік потрапляння в незаконний обіг і, як наслідок, вилучення зброї та засобів ураження припали на 2014 – початок 2015 року.

Надійний спосіб скорочення незаконного обігу зброї – це легальне володіння нею. Також, потрібно не забувати що в порядку ч.3 ст.263 КК України звільняється від кримінальної відповідальності особа, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: тероризм,зброя
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.