Невизнаний «герой»

06 жовтня 2020, 15:54
Власник сторінки
0
90

Невизнаний «герой»

Дубовий Геннадій Володимирович, громадянин України, 01 вересня 1963 року народження, уродженець м. Луганськ Луганська область.

Військовослужбовець терористичного угрупування «ДНР», приймав активну участь в бойових діях (за Саур-Могилу, що розташована в Шахтарському районі Донецької області) на стороні т.зв. терористичного угрупування «ДНР» проти добровольчих батальйонів та військових підрозділів Збройних сил України, «за безприкладний воєнний подвиг, патріотизм, проявлений героїзм Народного ополчення Донецької народної республіки в боях за Саур-Могилу» був нагороджений медаллю «Битва за Саур-Могилу» (№ 231/н від 02.11.2015)

Сумнівно, що його можна називати громадянином України, бо він став найманцем т.зв. «ДНР» та приймає участь у бойових діях проти наших співвітчизників на стороні бойовиків-терористів незаконних збройних формувань так званої «ДНР».

Країна повинна знати своїх «героїв».
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.