Перебіжчик

29 вересня 2020, 15:22
Власник сторінки
1
5621

Перебіжчик

Тарасенко Микола Миколайович, громадянин України, 18 жовтня 1991 року народження, народився в м. Харцизьк Донецької області.

Військовослужбовець терористичного угрупування «Оплот» НЗФ «ДНР» у 2014-2015 році приймав активну участь в бойових діях (за Вольноваху та Іловайськ) на стороні т.зв. терористичного угрупування «ДНР» проти добровольчих батальйонів та військових підрозділів Збройних сил України, за, що був нагороджений владою терористів та отримав численні нагороди т.зв. терористичного угрупування «ДНР» та який потім став заступником міського голови м. Іловайськ Донецької області.

Сумнівно, що його можна називати громадянином України, бо він став найманцем т.зв. «ДНР» та приймає участь у бойових діях проти наших співвітчизників на стороні бойовиків-терористів незаконних збройних формувань так званої «ДНР».

Країна повинна знати своїх «героїв».
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.