Громадянин України, який зрадив Батьківщину

09 вересня 2020, 15:12
Власник сторінки
0
1249

Громадянин України, який зрадив Батьківщину

Сумнівно, що його можна називати громадянином України, бо він став найманцем т.зв. «ДНР» та приймає участь у бойових діях проти наших співвітчизників на стороні бойовиків-терористів незаконних збройних формувань так званої «ДНР».

Касьянов Віталій Володимирович, громадянин України, 10 грудня 1978 року народження, народився в м. Харцизьк Донецької області. Військовослужбовець 1-ого окремого танкового батальйона «Сомалі», раніше судимий, приймав активну участь в бойових діях (за Вольноваху, Іловайськ та Донецький аеропорт) на стороні т.зв. терористичного угрупування «ДНР» проти добровольчих батальйонів та військових підрозділів Збройних сил України, за, що був нагороджений владою терористів та отримав численні нагороди т.зв. терористичного угрупування «ДНР».

Країна повинна знати своїх «героїв».
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.