Для чого в ТКГ призначили нового представника

31 июля 2020, 17:23
Владелец страницы
директор Агентства моделирования ситуаций
0
1814
Для чого в ТКГ призначили нового представника

Кравчука таки призначили для того, щоб він капітуляцію пояснював компромісами і іншими словами


Новопризначений представник України у ТКГ Леонід Кравчук вже на другий день заявив про компроміс.
Насправді це не компроміс, а здача національних інтересів України.

Який компроміс може бути з агресором? Який компроміс може бути з місцевими колаборантами?  Як узагалі мона говорити про компроміси, якщо це стосується державного суверенітите і територіальної цілісності України.

Отже, Кравчука таки призначили для того, щоб він капітуляцію пояснював компромісами і іншими словами. Був ж головним ідеологом у КПУ (комуністична партія України) за часів СРСР. Називати чорне білим і навпаки дійсно має великий досвід.

Хочу нагадати, що Кравчук був противником народних протестів під час Помаранчевої революції у 2004 році та Революції Гідності у 2013-2014 роках.

 Що можна чекати від такого представника? І кого Кравчук представляю у ТКГ? 
Перші його заяви, схвалення Кремлем його призначення і зразу ж поява на російському телеканалі у програмі пропагандистки і ненависниці України Скобєєвої, вже засвідчили, що Кравчука насправді байдужа Україна і її національні інтереси, бо він ще на посаді президента за два роки здав Росії все, що можна було і фактично є також відповідальним за військову російську агресію проти України.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Россия,Украина-Россия,Леонид Кравчук,переговоры в Минске,АТО на востоке Украины
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.