«герой» який постійно буде зраджувати

29 июля 2020, 14:53
Владелец страницы
0
108

«герой» який постійно буде зраджувати

Військовослужбовець 1-ого окремого танкового батальйона «Сомалі» (в/ч 08809), приймав активну участь в бойових діях за Троїцьке, Шахтарськ  та Іловайськ на стороні т.зв. терористичного угрупування «ДНР» проти добровольчих батальйонів та військових підрозділів Збройних сил України, за «мужність, хоробрість і зразкове виконання  завдань командування збройних сил Донецької Народної Республіки в боях з армією противника» було нагороджено «Георгіївським Хрестом Донецькой Народной Республіки» (№742 від 13.06.2016).

Громадянин України, Асін Євген Андрійович, 04 лютого 1993 року народження, народився в м. Донецьк Донецької області зрадив Батьківщину і приймав участь у бойових діях проти наших співвітчизників на стороні бойовиків-терористів незаконних збройних формувань так званої «ДНР».

Країна повинна знати своїх «героїв».

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.