Військовий злочинець

17 июля 2020, 20:01
Владелец страницы
0
10375

Військовий злочинець

В інтернет-мережі підконтрольних ОРДЛО ЗМІ ми можемо бачити фігуру «генерал-майора» та керівника Донецького вищого загальновійськового командного училища Тіхонова Михайла Геннадійовича.

         Дана особа очолила ряди бойовиків з самого початку бойових дій на Донбасі в мабуть найвідомішому і найкривавішому підрозділі НЗФ 5-й окремій мотострілковій Донецькій бригаді «Оплот» (в/ч 08805).

         Маючи військову освіту вказаний бойовик на протязі своєї служби на посаді дозволяв собі віддавати накази які навіть у своїх підлеглих викликали страх. Тіхонов нехтував будь якими законами ведення війни. Саме йому приписують обстріли густонаселених мирних кварталів і обстріли своїх же позицій та мирних поселень на тимчасово окупованій території. Все заради однієї мети – привити народу ненависть до України та її Збройних сил та ще більше погрузнути в хаосі війни та ненависті. Нелюдська та жорстока поведінка Тіхонова насторожила навіть окупантів, які не відзначались своєю гуманністю.

Тіхонова М.В. за загадкових обставин зняли з посади командира бригади і призначили на посаду керівника військового училища.    

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.