Псевдо-легіонер-сепаратист

24 июня 2020, 20:11
Владелец страницы
0
499

Псевдо-легіонер-сепаратист

В інтернет-мережі підконтрольних ОРДЛО ЗМІ ми можемо неодноразово бачити одіозну фігуру так званого бойового командира НЗФ «Легіон» «ДНР» і народного обранця фейкової республіки. Завдовєєва Сергія Сергійовича Зокрема висвітлюючи «героїчну» біографію  даного персонажу ідеться про його службу в лавах знаменитого спецпідрозділу Французського іноземного легіону в якому за його твердженням та твердженням пропагандистів служив Завдовєєв з 1999 по 2004 роки  в другому десантному полку іноземного легіону Франції в Афганістані де проявив себе  як мужній воїн. Через даний факт Завдовєєв і отримав позивний «Француз» а підрозділ який він очолив відповідно отримав назву «Легіон»

         Але як і очікувалось дана інформація як і більшість «героїчних» біографій «народних героїв» та полководців бананових республік виявилось банальним фейком. В кінці 2017 року було здійснено опитування військових які в період 1999- 2004 роки проходили службу в Іноземному легіоні Франції. Через соціальні мережі та інші ресурси було опитано велику кількість людей і за результатами ЖОДЕН!!! з опитаних не підтвердив факту перебування Завдовєєва в лавах Французського іноземного легіону.

         Тож можемо тільки здогадуватись про справжнє «героїчне» минуле чергового полководця «ОРДЛО» можливо дана особа боролася з брудом на автомобілях на автомийці як це до війни робив Моторола або заробляла «ордени» біля каси супермаркету як це робив інший полководець Гіві.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.