Чудова провокація проти “Захисту праці” в Зеленодольському «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО”

08 червня 2020, 23:53
Власник сторінки
всеукраїнська незалежна профспілка
0
68
Чудова провокація проти “Захисту праці” в Зеленодольському «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО”

ДТЕКівські фахівці з "чорного піару" перемогли усіх!!!

Просто дивну, яскраву та напрочуд чудову провокацію зробила адміністрація підприємства проти нашої молодої Профспілкової Організації «Захист праці» у Відокремленому Підрозділі «Криворізька теплова електрична станція» Акціонерного Товариства «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО”.

Невідомі королі “чорного піару” місцевого зеленодольського розливу масово розповсюдили на підприємстві листівку, наче спрямовану проти наших активістів. Але ж вона виявилася настільки дивною та складною, що відразу ж і незрозумієш, хто її зробив і навіщо :)) Якісь складні для розуміння колкощі у бік наших профспілковців зроблені таким чином, що непосвячені у глибокі задуми зеленодольських ДТЕКівських “фахівців з чорного піару” люди дуже наврядчи дізнаються, що ця листівка є провокаційною, а не компліментарною для “Захисту праці”…

Щиро дякуємо креативникам/тупарям від адміністрації підприємства за неабияке просування в плані обізнаності працівників щодо персоналій активістів нашої бойової незалежної профспілки :)))) Разом переможемо!!!! :)))

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: ДТЕК,Ринат Ахметов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.