У Харкові контррозвідка СБУ затримала іноземця, який знаходиться у міжнародному

06 травня 2020, 07:15
Власник сторінки
0
10

У Харкові контррозвідка СБУ затримала іноземця, який знаходиться у міжнародному розшуку

У Харкові контррозвідка СБУ затримала іноземця, який знаходиться у міжнародному розшуку (відео)

Контррозвідники Служби безпеки України встановили місцезнаходження і затримали у Харкові іноземця, який знаходиться в міжнародному розшуку по лінії Інтерполу.

Громадянин однієї з країн Закавказзя у лютому 2020 року прибув в Україну щоб уникнути кримінальної відповідальності за вчинення злочинів, пов’язаних із посяганням на життя. На території Туреччини він скоїв низку розбійних нападів та грабежів, за що йому загрожує ув’язнення терміном до 15-ти років.

За інформацією СБУ, іноземець є членом міжнародного злочинного угруповання, яке контролюється одним зі "злодіїв у законі" закавказького походження.

Оперативники спецслужби затримали злочинця за місцем його тимчасового мешкання у Харкові.

Наразі вирішується питання щодо застосування до затриманого екстрадиційного арешту. Водночас перевіряється можлива причетність іноземця до скоєння тяжких злочинів на території України.

Операція із затримання міжнародного злочинця відбувалася спільно з Національною поліцією.

- See more at: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/7547?fbclid=IwAR3ASTjuEorGkiQY77UX3T555r-8bJm2lqhcERgsgr5eUPRt0lgoN3SiiB4#.7qPUbt5Z.dpbs
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.