У Харкові контррозвідка СБУ затримала іноземця, який знаходиться у міжнародному

6 мая 2020, 07:15
Владелец страницы
0
3

У Харкові контррозвідка СБУ затримала іноземця, який знаходиться у міжнародному розшуку

У Харкові контррозвідка СБУ затримала іноземця, який знаходиться у міжнародному розшуку (відео)

Контррозвідники Служби безпеки України встановили місцезнаходження і затримали у Харкові іноземця, який знаходиться в міжнародному розшуку по лінії Інтерполу.

Громадянин однієї з країн Закавказзя у лютому 2020 року прибув в Україну щоб уникнути кримінальної відповідальності за вчинення злочинів, пов’язаних із посяганням на життя. На території Туреччини він скоїв низку розбійних нападів та грабежів, за що йому загрожує ув’язнення терміном до 15-ти років.

За інформацією СБУ, іноземець є членом міжнародного злочинного угруповання, яке контролюється одним зі "злодіїв у законі" закавказького походження.

Оперативники спецслужби затримали злочинця за місцем його тимчасового мешкання у Харкові.

Наразі вирішується питання щодо застосування до затриманого екстрадиційного арешту. Водночас перевіряється можлива причетність іноземця до скоєння тяжких злочинів на території України.

Операція із затримання міжнародного злочинця відбувалася спільно з Національною поліцією.

- See more at: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/7547?fbclid=IwAR3ASTjuEorGkiQY77UX3T555r-8bJm2lqhcERgsgr5eUPRt0lgoN3SiiB4#.7qPUbt5Z.dpbs
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.