СБУ викрила посадовців державного авіапідприємства на мільйонних збитках, завдан

25 апреля 2020, 13:22
Владелец страницы
0
10

СБУ викрила посадовців державного авіапідприємства на мільйонних збитках, завданих бюджету

Служба безпеки України викрила на Київщині посадовців державного авіаційного підприємства на мільйонних збитків, завданих бюджету під час виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції об’єктів виробничо-технічної інфраструктури.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовці держпідприємства вступили у змову із підконтрольним їм генпідрядником робіт. Усупереч вимогам законодавства про здійснення державних закупівель вони безпідставно змінили умови та вартість договору. Дії зловмисників призвели до збільшення кінцевої вартості робіт, чим завдали державі збитки на більше ніж 3 мільйони гривень.

У межах кримінального провадження, розпочатого за частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України, правоохоронці виявили документацію, яка містить інформацію про проведені фінансово-господарські операції. Також було ініційовано проведення відповідних економічних та почеркознавчих експертиз.

На підставі отриманих достатніх доказів колишньому керівнику державного підприємства, відповідальному за укладання та виконання договірних відносин, повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Заходи з викриття зловмисників, причетних до оборудки, здійснювалися співробітниками Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби спільно з Головним управлінням Національною поліції в Київській області під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області. 

- See more at: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/7496?fbclid=IwAR2tKoQpS1boMYP5dX0eDeiiUNiCjGI2Q5uacw14sUAiyKfeumCMWsmAa18#.uaV3jzVh.dpbs
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.