Благодійники з Ірпіньради надали послугу МАФіозному вигнанцю з Гостомеля

06 березня 2020, 21:56
Власник сторінки
Журналист
0
36

У заплаві Ірпінь-річки вони дозволили Мамчуру поставити ларьок, віддячивши йому за перешкоджання створення в Гостомелі своєї ОТГ

Історія із так званим МАФом вже колишнього депутата селищної ради Олега Мамчура розпочалася в Гостомелі. Рішенням виконкому Гостомельської селищної ради було скасовано дозвіл на розміщення цієї торгової точки, оскільки МАФ замість дозволених 35 квадратних метрів, зайняв удвічі більше. Після нетривалої, але насиченої епопеї довкола ларька в центрі Гостомеля, його власник змушений був таки демонтувати конструкцію.

Наступним місцем її дислокації було вибрано заплаву Ірпінь-річки поблизу залізничного мосту. Ясна річ, спрацювали тісні зв’язки сімейства Мамчура-Смолянчук з ірпінською владою. Бо ж не спроста вони її всіляко підтримували, навіть у питанні перешкоджання створення в Гостомелі своєї ОТГ.

Відтак, 10-тонна металева конструкція розміром 12х5,6 метрів у ніч із 5 на 6 березня вирушила із центра Гостомеля на окраїну Ірпеня. Це помітили представники громадськості міста, учасники акції протесту проти забудови заплави. Вони поцікавилися документами, які б давали дозвіл на розміщення на ірпінській набережній виселеного з центра Гостомеля кіоска Мамчура.

Таких документів в організаторів переселення не виявилося. Аргументація: хто ж вночі із документами їздить?! Відтак, ларьок привезли, але розвантажити його не дозволили представники громадськості. До того ж водію тягача прибула поліція виписала штраф. Простояв тягач із МАФом на вантажній платформі десь пів доби.

Наступного дня, тобто, сьогодні 6 березня, розвантажувати ларьок прибув Мамчур разом із депутатом Ірпінської міськради Максимом Плешком та представниками КП «Управління благоустрою міста». Вони показали представникам громадськості два документа.

 

Заяву О.Д. Мамчура, в якій він надає в безоплатне користування дану «збірну конструкцію закритого типу» комунальному підприємству «Управління благоустрою міста» для зберігання саджанців, які начебто збираються висадити 20 березня в рамках Всеукраїнської акції «Мільйон дерев за 24 години».

 

Інший документ, також датований 5 березня, за підписом в. о. начальника КП «Управління благоустрою міста» Д.Скрипника. У ньому він звертається з проханням до Мамчука (саме так написане прізвище в заяві) надати в тимчасове користування згадану конструкцію.

Помилка у прізвищі гостомельського МАФіозного благодійника є свідченням того, що дані документи робилися поспіхом, нашвидкуруч. Представники ірпінської Громади підозрюють, що їх написали і зареєстрували заднім числом, зважаючи на проблеми, що виникли із розвантаженням ларька.

У будь-якому разі навіть цих документів не достатньо для встановлення цього ларька на заплавних землях. По-перше, це територія поза межами земель Ірпінської міської ради. По-друге, навіть для встановлення на території, яка належить Ірпеню, потрібно пройти цілу низку рішень землевідведення, які ухвалюються сесією міськради.

Звісно, що нічого подібно й близько не робилося. Незаконно встановлений раніше в Гостомелі МАФ-переселенець можуть узаконити заднім числом – звична практика для недовідставленої ірпінської влади. «Офіційна версія» стосовно потреби цієї евакуйованої торгової точки саме для саджанців, м’яко кажучи, викликає недовіру. Плешко та комунальники надто нервово реагували на порівняння із так званою «школою» в заплаві, яку обіцяли Карплюк і Ко ще два роки тому, а насправді там будуються багатоповерхові ЖК із квартирами на продаж.

Ведучи стрім із місця події громадський активіст Лаврентій Кухалейшвілі, іронізуючи із представників влади, запитав у Плешка чим він братиме відкати: біляшами чи шаурмою?

Найцікавіші фрагменти трансляції розвантаження Мамчурового ларька дивіться у цьому відео Лаврентія Кухалейшвілі:

ДЖЕРЕЛО

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.