Колишня санітарка ЗСУ благає українців врятувати їй життя

29 грудня 2019, 22:51
Власник сторінки
Журналист
1
73

Катерина Стандартюк працювала на передовій, допомагала бійцям «Айдару»

Медик 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» ВСУ Катерина Стандартюк (Коршик) неодноразово ризикувала життям на Донбасі, рятуючи поранених. Тепер дівчині самій необхідна допомога – вона бореться з важкою хворобою.

У 2015 році Катерина Стандартюк потрапила добровольцем у батальйон і почала працювати медиком, рятуючи життя військових. Спершу до її обов’язків належало забезпечення медичної служби зв’язком. Проте пізніше дівчина закінчила курси і стала санітаром медичного пункту.

Катерина Стандартюк брала участь у подіях біля селища Новгородське Донецької області у 2015 році, які стали її «бойовим хрещенням». Командир роти, в якій служила дівчина-санітар, розповів, що Катерині часто доводилося працювати на передовій у складі бригади медиків. Дівчина була улюбленицею у батальйоні, її цінували за мужність і доброту.

Колеги припускають, що можливо, саме сильний стрес і призвів до розвитку у Катерини розсіяного склерозу. Перемогти хворобу може препарат, на покупку якого у неї немає грошей. Раніше Катерині Стандартюк вдалося зібрати необхідну суму, а тепер це потрібно зробити ще раз. В іншому випадку дівчина, як мінімум опиниться в інвалідному кріслі.

На курс лікування потрібні два флакони препарату ОКРЕВУС (Ocrevus), які вартують близько 230 тисяч гривень. Частина грошей вже зібрана, але не вистачає ще 80 тисяч гривень. Катя отримує невелику пенсію по інвалідності, кошті катастрофічно не вистачає.

 

Крім того, щомісяця дівчина витрачає на «супутні» ліки від 2 до 5 тисяч гривень, а їх потрібно приймати довічно. Реквізити для допомоги: 5168 7573 1607 4311 Коршик Катерина Юріївна (карта Приватбанку).
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.