Завдяки роботі СБУ звільнено 39 високопосадовців ‒ Іван Баканов

13 грудня 2019, 21:08
Власник сторінки
0
23

Завдяки роботі СБУ звільнено 39 високопосадовців ‒ Іван Баканов

Завдяки роботі СБУ звільнено 39 високопосадовців ‒ Іван Баканов

Служба безпеки України успішно виконує завдання Президента щодо викорінення корупції та боротьби з контрабандою. Про це заявив Голова СБУ Іван Баканов, звітуючи про 100 днів перебування на посаді.

«Завдяки роботі СБУ звільнено 39 високопосадовців, а 134-ом повідомлено про підозру у вчиненні злочинів за 117 кримінальними провадженнями. До різних термінів засуджено 50 осіб», - повідомив Іван Баканов.

Яскравий приклад оперативної роботи – затримання на гарячому ексзаступника директора ПАТ “Завод Маяк”, який отримав $200 тисяч за сприяння у продажі майнового комплексу заводу за заниженою ціною.

Крім того, Служба посилила боротьбу з контрабандою. «Завдяки спільним діям із британськими та польськими колегами в Україні була вилучена найбільша за історію незалежності партія тютюнових виробів на 120 мільйонів гривень», ‒ додав очільник СБУ.

Серед справ, які отримали широкий розголос, ‒ припинення діяльності транснаціональної злочинної наркокорпорації «Хімпром».

Служба також викрила організовану злочинну групу, яка за 1,5 мільйона євро намагалася продати «місця» у Верховній Раді. «Це не єдиний випадок, коли шахраї намагаються торгувати керівними посадами у державних структурах. Ще раніше нам вдалося викрити двох ділків, які пропонували місця у держорганах за винагороду», – додав Іван Баканов.

**

Детальніше із результатами роботи СБУ за останні 100 днів ви можете ознайомитись за .

Нагадаємо, що Іван Баканов був призначений на посаду Голови СБУ 29 серпня 2019 року. Своїм основним завданням він бачить реформування Служби, її осучаснення за найкращими світовими стандартами. За словами Івана Баканова, замість обслуговування політичних еліт і тиску на бізнес СБУ має стати мобільною і високотехнологічною службою, запобігати ризикам, а не констатувати їх.

- See more at: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/6853?fbclid=IwAR0qA392vjO7_SCD0Vq8O5UEAASLONUmDFicP3U3H5_FdqtubaTJdO77akw#.oyJnScy3.dpbs
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.