СБУ змінила пріоритети у роботі й досягла вагомих результатів у сфері захисту на

12 грудня 2019, 21:44
Власник сторінки
0
9

СБУ змінила пріоритети у роботі й досягла вагомих результатів у сфері захисту національної безпеки - Іван Баканов

СБУ змінила пріоритети у роботі й досягла вагомих результатів у сфері захисту національної безпеки - Іван Баканов

За 100 днів роботи Служба безпеки України довела, що здатна системно і ефективно протидіяти іноземним спецслужбам та досягати вагомих результатів у сферах захисту національної безпеки, боротьби з тероризмом та кіберзагрозами. Про це заявив голова СБУ Іван Баканов, коментуючи 100 днів своєї роботи на посаді.

Останні результати доводять ефективність нових підходів у діяльності СБУ. Служба протидіє не дрібним шахраям, а дбає про національну безпеку країни. Так, лише у сфері протидії тероризму та захисту територіальної цілісності України ми розпочали 101 кримінальне провадження. «Найбільш гучна справа – затримання одного з ключових лідерів ІДІЛ на прізвисько «Аль Бара Шишані», який приїхав в Україну за підробленими документами. Спецоперація була проведена спільно з іноземними партнерами», – нагадав Іван Баканов.

Тільки з вересня цього року Служба заборонила в’їзд на територію України 283 іноземцям. Серед них – 9 діючих співробітників російських спецслужб, які проводили розвідувально-підривну діяльність проти України. В’їзд закритий і для 9 представників пропагандистських ЗМІ, зокрема російських.

СБУ успішно протидіє кіберзагрозам – відкрито 124 кримінальні провадження. Спільно з партнерами із США Службі вдалося нейтралізувати потужне хакерське угруповання. У дата-центрі під Одесою СБУ виявила майже півтори сотні серверів із тисячами хакерських ресурсів. «Нами було заблоковано тисячі протиправних посягань в інтернеті на громадян України, країн Європи, США, Японії, їх органи влади та управління, об’єкти критичної інфраструктури», – зазначив Голова Служби.

За останні два тижні спецслужба заблокувала діяльність ще двох потужних угруповань кіберзлочинців. Зокрема, українські хакери викрадали кошти з рахунків користувачів електронних платіжних систем Європи та США. Діяли хакери з 2010 року, їх річний обіг становив 500-700 тисяч доларів.

У Києві СБУ ліквідувала «ботоферму», через яку хакери організовували масову реєстрацію фейкових акаунтів у соціальних мережах, активно надавали послуги російській стороні та особам, причетним до діяльності так званої «ДНР».

**

Детальніше із результатами роботи СБУ за останні 100 днів ви можете ознайомитись  

Нагадаємо, що Іван Баканов був призначений на посаду Голови СБУ 29 серпня 2019 року. Своїм основним завдання він бачить реформування Служби, її осучаснення за найкращими світовими стандартами. За словами Івана Баканова, замість обслуговування політичних еліт і тиску на бізнес, СБУ має стати мобільною і високотехнологічною службою, запобігати ризикам, а не констатувати їх.

- See more at: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/6848?fbclid=IwAR1mWD7rlc3q_rDTRVP2s4RzuCc-i73nksnv3r8xBpQiBnMNtrqyvvTW5qc#.OlPD2qMB.dpbs
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.