Владислав Одинець про нову Іванковичівську амбулаторію.

7 июня 2019, 22:32
Владелец страницы
Голова Васильківської районної державної адміністрації.
0
18

В рамках програми Доступна Медицина, відкрили Іванковичівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

Медичні працівники сьогодні в нових, сучасних умовах прийняли ПЕРШОГО ПАЦІЄНТА якому ВПЕРШЕ НА ВАСИЛЬКІВЩИНІ за допомогою послуги телемедичного дистанційного консультування надали медичну допомогу!!!
Під час урочистого відкриття закладу голова  вручив ключи від службових автомобілів, які придбанно в рамках програми Президента України "ДОСТУПНА МЕДИЦИНА" завідуючому Іванковичівської амбулаторії!!!
Ще в грудні 2018 року на місці амбулаторії знаходився – пустир. Нову амбулаторію звели за 3 місяці.
В Іванковичівській амбулаторії моно - практики, загальною площею 224,3 м.кв., розрахованій на 9 працівників є кабінет сімейного лікаря, палата денного стаціонару маніпуляційна, просторий хол, лабораторне обладнання для первинних аналізів, куточок для малюків.
Заклад повністю укомплектовано необхідним медичним обладнанням і меблями. 
Прилегла територія медичного закладу облаштована стоянкою для автомобілів, велопарковкою та оздоблена зеленими насадженнями.
Також в рамках реалізації програми Президента України “Доступна медицина" в перспективі планується службове житло для медичних працівників Іванковичівської амбулаторії.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: владислав одинець
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.