Апаратна нарада

4 июня 2019, 09:50
Владелец страницы
Голова Васильківської районної державної адміністрації.
0
13

3 червня 2019 року, в залі Васильківська районна державна адміністрація відбулась щотижнева апаратна нарада за участі керівників структурних підрозділів Васильківської РДА

3 червня 2019 року, в залі  відбулась щотижнева апаратна нарада за участі керівників структурних підрозділів Васильківської РДА та голів селищних і сільських рад.
Розглянуто основні робочі питання:
- Оздоровлення статусних дітей в літній період. Районною радою було збільшено фінансування, що дає можливість оздоровити 135 дітей.
- Доповідь керівника сектору з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, після виїзду на територію ПАТ «Птахофабрика «Україна», про стан полів фільтрації. Продовжуємо вивчення ситуації, щодо результатів досліджень відбору проб води із водойм, повітря що знаходяться в санітарно захисній зоні підприємства на показники безпеки. Чекаємо відповідей на офіційні звернення від уповноважених на контроль підприємства установ.
- Виконання бюджетного плану за травень 2019
- Підготовка до проведення фестивалю Етнофесту. 
- Початок літнього періоду відпочинку на водоймах Васильківського району 
Також було розглянуто інші важливі для Васильківського району питання.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: владислав одинець
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.