Щодо вбивства поліцейського в Баришивці є чимало питань

11 мая 2019, 23:18
Владелец страницы
Журналист
0
48

Перш за все, громадськість цікавлять результати розслідування замаху на життя Антона Павленка, що стався на Київщині у січні цього року?

 

Звістка про те, що в ніч на 5 травня було скоєно напад на заступника начальника Баришівського відділення поліції Антона Павленка, внаслідок чого той помер, викликала бурхливу реакцію не лише серед мешканців Баришівщини, але й серед правоохоронців та журналістів. Це вже другий замах на поліцейського. Перший стався в січні цього року: тоді у Павленка стріляли у дворі будинку, де він жив: куля потрапила в голову і сильно пошкодила ніс поліцейського. Нападника так і не знайшли.

У Нацполіції повідомили, що пов’язують напад на Антона Павленка із професійною діяльністю. Як з’ясувалось, поліцейського вбито під час святкування власного дня народження, а незадовго до цього – 2 травня – у Антона Павленка народився син. Дехто з медійників вже поспішив скористатись емоційною складовою події та повідомити читачам про найхвилюючі моменти біографії заступника начальника Баришівського відділення поліції: із золотою медаллю закінчив школу, з дитинства мріяв про професію міліціонера, учасник бойових дій у зоні АТО, таким чином формуючи у громадян образ молодого правоохоронця, котрий цілодобово стояв на варті закону. Ми ж у пошуках істини вирішили познайомитися з деклараціями про доходи заступника начальника Баришівського відділення поліції Антона Павленка.

Ще на початку року, переглядаючи відео- та фото матеріали з місця скоєння замаху на життя поліцейського смт Баришівка, ми звернули увагу на вигляд помешкання, де проживав 31-річний Антон Павленко: перед нашими очима з’явився розкішний маєток. І відразу ж виникли запитання про те, за які кошти молода людина спромоглася його побудувати, купити, чи орендувати.

У пошуках відповіді вирішили завітати на офіційний сайт https://public.nazk.gov.ua/search

та познайомитись із відомостями про доходи Антона Сергійовича Павленка, починаючи з 2015 року. Побачене настільки вразило, що виникло бажання не лише поділитись інформацією, але й висловити декілька думок з цього приводу.

Отже, у 2015 році у публічному доступі з’явилась перша декларація про доходи заступника начальника відділення поліції – керівника патрульної служби Баришівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області Антона Павленка. Відповідно до внесених даних у власності його родини на той момент перебувала нерухомість у вигляді двох квартир у м. Бориспіль (Антону Сергійовичу належала відповідна частка у кожній з них), квартири у смт Баришівка (50% знаходилось у власності дружини) та двох земельних ділянок у с. Сезенків та с. Перемога.

Подружжя мало також і об’єкт незавершеного будівництва у вигляді групи тимчасових споруд. Дохід родини складав 460 635 тис. грн (з урахуванням того, що Павленки у 2015-му році продали автомобіль). Окрім цього, Павленки мали готівку, розмір якої в перерахунку у гривневому еквіваленті складав 68 730 грн. 

У 2016-му році Павленки придбали ще одну земельну ділянку площею 463 м2 в с. Коржі Баришівського району. Їхній сукупний доход склав 403 649 грн. Готівкою родина (в перерахунку на гривневий еквівалент) мала 80 100 грн. 

Найцікавіше починається у 2017-му році. Саме цього року Павленки отримують доходи від продажу рухомого транспортного засобу та від нерухомого майна. Між тим, жодної інформації про те, яким саме транспортним засобом володів декларант або члени його родини, немає. Так само немає жодних відомостей про те, що у володінні подружжя перебувало якесь нерухоме майно, окрім вище названих трьох квартир та трьох земельних ділянок. Покупцем нерухомого майна став вітчим Антона Павленка – Юрченко Анатолій Іванович, рухоме майно придбав Федченко Дмитро Олександрович. Продаж незадекларованого майна приніс родині Павленків сумарний дохід у розмірі 66 990 грн.: 

Сукупний дохід родини Павленків у 2017-му році склав 355 790 грн. Готівкою подружжя мало 264 тис. грн: 

У 2018 році в переліку об’єктів нерухомості з’явився новий об’єкт – житловий будинок у смт Баришівка площею 475,5 м2: 

Але безслідно зникли дві земельні ділянки та дві квартири в Борисполі: 

Між тим, у розділі «Доходи» бачимо два не зовсім зрозумілих записи: 

 

Судячи з поданих у декларації відомостей, Антон Павленко отримав від громадянки України Бєленко Софії Миколаївни 41 тис. грн. та ще 10 тис. грн. отримав від Федченка Дмитра Олександровича, того самого громадянина, який у 2017-му році придбав у заступника начальника Баришівського відділення поліції Антона Павленка рухоме майно.

Сам Федченко Дмитро Олександрович – заступник директора Комунального закладу «Попаснянський обласний психоневрологічний інтернат» Луганської області у декларації за 2018 рік не вказує жодних видатків. Так само, як і не декларує придбаного у Антона Павленка рухомого майна. 

 

 

У 2018-ому році Антон Павленко задекларував авто – SEAT Модель: TOLEDO 2006 року випуску (власність Юрченко Світлани Олександрівни, колишньої співвласниці однієї із двох бориспільських квартир поліціянта). Але в день смерті Антона Павленка бачили за кермом іншої машини – автомобіля Hyundai. Кому належала автівка, ким та коли була придбана, – про це, певно, ми вже не дізнаємося. А ось продажем якого рухомого та нерухомого майна займався Антон Павленко та чи не могло це якимось чином стати підставою для вбивства заступника начальника Баришівського відділення поліції, – сподіваємось розглянуть слідчі.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.