Зустрічаємось у п"ятницю, 10 травня о 9:00 у студії телеканалу UA:Перши

09 травня 2019, 18:57
Власник сторінки
0
19
Зустрічаємось у п ятницю, 10 травня о 9:00 у студії телеканалу UA:Перши

Анонс

Наш Центр продовжуємо висвітлювати свою роботу по допомозі пенсіонерам. Приємно, що ця тема нарешті почала цікавити суспільство, і на адресу Центру постійно надходять запрошення від представників різноманітних ЗМІ.


Тому вже завтра, 10 травня, директор Центру ПЕНСІОН Михайло Вулах стане гостем телеканалу UA: Перший, де у прямому ефірі відбудеться діалог про допомогу пенсіонерам. У контексті майбутніх виборів ця тема стала ще більш актуальною, адже саме на соціальних гарантіях будує свою передвиборчу кампанію переважна більшість політиків.


Як пенсіонеру вижити в існуючих умовах? Як самотнім пенсіонерам покращити своє життя? Як вберегтися від шахраїв і отримати дійсно безпечну допомогу? Які юридичні тонкощі існують в допомозі за Договором довічного утримання та Спадковим договором? На всі ці питання отримаєте відповідь, якщо переглянете програму «Доброго ранку, країно» на каналі UA: Перший у п’ятницю, 10 травня о 9:05.


Також слідкуйте за випусками, які вже вийшли в ефір, за допомогою нашого офіційного сайту, сторінки у Facebook та каналу в YouTube.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.