Зустрічаємось у п"ятницю, 10 травня о 9:00 у студії телеканалу UA:Перши

9 мая 2019, 18:57
Владелец страницы
0
15
Зустрічаємось у п ятницю, 10 травня о 9:00 у студії телеканалу UA:Перши

Анонс

Наш Центр продовжуємо висвітлювати свою роботу по допомозі пенсіонерам. Приємно, що ця тема нарешті почала цікавити суспільство, і на адресу Центру постійно надходять запрошення від представників різноманітних ЗМІ.


Тому вже завтра, 10 травня, директор Центру ПЕНСІОН Михайло Вулах стане гостем телеканалу UA: Перший, де у прямому ефірі відбудеться діалог про допомогу пенсіонерам. У контексті майбутніх виборів ця тема стала ще більш актуальною, адже саме на соціальних гарантіях будує свою передвиборчу кампанію переважна більшість політиків.


Як пенсіонеру вижити в існуючих умовах? Як самотнім пенсіонерам покращити своє життя? Як вберегтися від шахраїв і отримати дійсно безпечну допомогу? Які юридичні тонкощі існують в допомозі за Договором довічного утримання та Спадковим договором? На всі ці питання отримаєте відповідь, якщо переглянете програму «Доброго ранку, країно» на каналі UA: Перший у п’ятницю, 10 травня о 9:05.


Також слідкуйте за випусками, які вже вийшли в ефір, за допомогою нашого офіційного сайту, сторінки у Facebook та каналу в YouTube.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.