Мільйон на «Реальні справи» у Боярці

03 квітня 2019, 14:48
Власник сторінки
голова політичної партії «Нові обличчя»
0
63
Мільйон на «Реальні справи» у Боярці
Проект Ольги Олійнич в Ірпені - «Реконструкція зони здоров'я та відпочинку в парку «Дубки».

Громадська організація «Нові обличчя Київщини» оголошує конкурс громадських проектів для мешканців Боярки «Реальні справи». Подати заявку на конкурс можна за посиланням: http://www.sprava.kiev.ua. Збір заявок триває до 1-го травня. Тобто є ще цілий місяць, щоб зареєструватися.

Проекти можна подати в 5-ти категоріях: «Затишний двір», йдеться про благоустрій дворів і вулиць; «Енергоефективність та енергозбереження» –  це може бути заміна старих вікон і дверей на енергозберігаючі, заміна систем освітлення приміщень загального користування та вулиць, запровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій; «Чисте довкілля» –  облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів, здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади; «Змістовне дозвілля» –  проведення освітніх, спортивних і культурно-мистецьких заходів та категорія «Дитячий майданчик» - встановлення нових ігрових комплексів для дітей або оновлення вже існуючих.

За результатами конкурсу професійне журі обере від 5 до 15 переможців, чиї ідеї будуть реалізовані у Боярці.

Але на даний час на конкурс громадських проектів «Реальні справи» подано лише 8 заявок. На мою думку, це низький показник, адже багато мешканців Боярки не задоволені благоустроєм, освітленням чи спортивною інфраструктурою свого міста. Проект «Реальні справи» – це можливість перетворити своє невдоволення на результат, який зробить місто кращим. Тому запрошуємо мешканців Боярки активніше приєднуватися до проекту. Наша держава, наші міста і села – це в першу чергу ми з вами. Давайте зробимо 2019 рік – роком реальних справ, реальної роботи і реальних результатів.

Ірпінь свого часу потрапив у трійку пілотних міст в Україні для запровадження Громадського бюджету. Це сталося завдяки співпраці нашого міста з ПАУСІ: Польсько-українська фундація співпраці. Починаючи з 2016 року, в Ірпені реалізовано 45 проектів в рамках Громадського бюджету. Минулого року було реалізовано – 20 проектів.

Зокрема, реалізовано проект Діани Бондар –  спортивний турнір пам'яті Небесної сотні та героїв АТО. Оксани Попової – яскравий мурал «Квіткове місто Носова». Ольги Олійнич – проект «Реконструкція зони здоров'я та відпочинку в парку «Дубки». Юлії Фоменко – проект «Назавжди разом», це лавочки-символи закоханих  та проект «Безпечний рух»: встановлення автономних LED світильників для пішохідних переходів, які оснащені датчиками руху. Це дозволяє водіям своєчасно побачити пішохідний перехід.

У процесі реалізації наразі знаходяться східці на водоймі карєру в СМУ; Вело СТО та інші громадські проекти, які виграли право фінансуватися за рахунок Громадського бюджету.

За останні роки команда «Нові обличчя» отримала успішний досвід реалізації громадських проектів. Тому наші фахівці вже багато разів виступали в якості експертів з цього питання для різних громад. З радістю допоможемо реалізувати такі ініціативи у чудову місті Боярці! Бажаю боярчанам  успіху у цій справі!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: боярка,Київщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.