Не пропустіть черговий візит Михайла Вулаха у студію UA:Перший

14 марта 2019, 13:56
0
7
Не пропустіть черговий візит Михайла Вулаха у студію UA:Перший

Анонс

Ранкове шоу на телеканалі UA:Перший «Доброго ранку, країно!» є одним з найбільш популярних на просторах телеефіру. Щоранку вся країна разом з ведучими у студії прокидається під актуальну інформацію та гострі соціальні теми. Приємно, що тема матеріального та фізичного забезпечення людей похилого віку не залишається осторонь цих обговорень на ряду з політикою, економікою та шоу-бізнесом.

Для обговорення таких тем у студію запрошуються експерти. Центр «ПЕНСОН» пишається тим, що в якості експерта з підвищення якості життя українських пенсіонерів запрошений наш директор, Михайло Вулах. Щоп’ятниці глядачі можуть дізнатися цікаву та корисну інформацію. Крім того, завдяки працюючій гарячій телефонній лінії можна поставити запитання Михайлові Вулаху у прямому ефірі!

Дивіться ранкове шоу «Доброго ранку, країно!» на телеканалі UA:Перший щоп’ятниці о 9:00. Також ви можете переглянути минулі випуски передачі на нашому офіційному каналі в YouTube.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.