Не пропустіть черговий візит Михайла Вулаха у студію UA:Перший

14 березня 2019, 13:56
Власник сторінки
0
9
Не пропустіть черговий візит Михайла Вулаха у студію UA:Перший

Анонс

Ранкове шоу на телеканалі UA:Перший «Доброго ранку, країно!» є одним з найбільш популярних на просторах телеефіру. Щоранку вся країна разом з ведучими у студії прокидається під актуальну інформацію та гострі соціальні теми. Приємно, що тема матеріального та фізичного забезпечення людей похилого віку не залишається осторонь цих обговорень на ряду з політикою, економікою та шоу-бізнесом.

Для обговорення таких тем у студію запрошуються експерти. Центр «ПЕНСОН» пишається тим, що в якості експерта з підвищення якості життя українських пенсіонерів запрошений наш директор, Михайло Вулах. Щоп’ятниці глядачі можуть дізнатися цікаву та корисну інформацію. Крім того, завдяки працюючій гарячій телефонній лінії можна поставити запитання Михайлові Вулаху у прямому ефірі!

Дивіться ранкове шоу «Доброго ранку, країно!» на телеканалі UA:Перший щоп’ятниці о 9:00. Також ви можете переглянути минулі випуски передачі на нашому офіційному каналі в YouTube.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.