Центр ПЕНСІОН. Анонс чергового телевізійного візиту

28 февраля 2019, 14:12
0
6
Центр ПЕНСІОН. Анонс чергового телевізійного візиту

Доброго ранку, країно!

Телевізійний канал UA:Перший – один з не багатьох, якому не байдужа доля українських пенсіонерів. Вже давно в їх телепередачах обговорюються актуальні для суспільства теми, і ці обговорення грають важливу роль у вирішенні багатьох проблем. Завдяки розповсюдженню громадської думки у медіа просторі, проблема набуває масового характеру, і на її вирішення спрямовується більше зусиль.

Участь у ранковому шоу «Доброго ранку, країно!» директора Центру допомоги та соціального захисту пенсіонерів «ПЕНСІОН» Михайла Вулаха теж не проходить безслідно. Обговорення проблеми недостатнього забезпечення людей пенсійного віку, яке проходить щоп’ятниці саме під ранкове чаювання, вже викликало суспільний резонанс, хвиля дзвінків до Центру «ПЕНСІОН» з кожним випуском стає все більш схожою на славнозвісний «Дев’ятий вал».

 Тому ми вкотре закликаємо усіх вас приєднатися до обговорення і вирішення важливої проблеми. Нагадуємо, кожної п’ятниці о 9 ранку ведучий ранкового шоу «Доброго ранку, країно!» разом з Михайлом Вулахом діляться власними ідеями щодо підвищення якості життя українських пенсіонерів. А завдяки прямій телефонній лінії можна приєднатися до обговорення та поставити питання директору Центру «ПЕНСІОН» у прямому ефірі.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.