«Доброго ранку, країно!». В гостях - директор Центру ПЕНСІОН

14 февраля 2019, 11:29
0
11
«Доброго ранку, країно!». В гостях - директор Центру ПЕНСІОН

Анонс чергового випуску ранкового шоу

Розмови про покращення життя українських пенсіонерів стають дедалі гарячішими. Щоразу з екранів телевізора ми чуємо, як же заживемо усі скоро чудово, а пенсіонери так взагалі стануть чи не найбільш заможним прошарком населення. От тільки розмови розмовами, а реального плану дій так ніхто і не пропонує.

Кожен намагається зіграти на болючих та популярних у населення темах заради підвищення свого рейтингу, своєї популярності і лояльності суспільства. Кожен вважає, що для підвищення пенсій достатньо просто змінити цифри у Бюджеті, але чомусь за це ніхто не береться. Сама ж проблема недостатнього забезпечення наших пенсіонерів набагато ширша, і вирішувати її необхідно не лише в розрізі «розміру мінімальної пенсії».

Збільшення пенсійних виплат та забезпечення високого рівня соціальних стандартів залежить від багатьох факторів. Це й загальний рівень доходів держави, і видатки, і міжнародний авторитет, і система розрахунків виплат, і робота пенсійного апарату… Тому і вирішувати цю проблему треба в комплексі, а не лише «іграми з цифрами».

Саме про пенсійне забезпечення буду спілкуватись з ведучим у студії «Доброго ранку, країно!». Не знаю, як для всіх пенсіонерів, але самотнім та таким, що потребують догляду, ця розмова буде цікавою та корисною, адже під час неї вони отримають великий обсяг потрібної інформації та дізнаються, що навіть у нинішній економічній ситуації пенсіонери можуть жити, ні в чому собі не відмовляючи.

Дивіться програму «Доброго ранку, країно!» на телеканалі UA:Перший у п’ятницю о 9:00. А ще більше цікавих та корисних відео ви знайдете на нашому офіційному YouTube-каналі.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.