Завтра буду в ефірі програми "Доброго ранку, країно"

17 января 2019, 16:00
0
11
Завтра буду в ефірі програми  Доброго ранку, країно

Відповім на важливі питання

Наш Центр продовжує висвітлювати роботу по допомозі пенсіонерам. Приємно, що ця тема нарешті почала цікавити суспільство, і на адресу Центру постійно надходять запрошення від представників різноманітних ЗМІ.

Тому вже завтра, 18 січня, я завітаю в гості до телеканалу UA:Перший, де у прямому ефірі відбудеться діалог про допомогу пенсіонерам. У контексті майбутніх виборів ця тема стала ще більш актуальною, адже саме на соціальних гарантіях будує свою передвиборчу кампанію переважна більшість політиків.

Як пенсіонеру вижити в існуючих умовах? Як самотнім пенсіонерам покращити своє життя? Як вберегтися від шахраїв і отримати дійсно безпечну допомогу? Які юридичні тонкощі існують в допомозі за Договором довічного утримання та Спадковим договором? На всі ці питання отримаєте відповідь, якщо переглянете програму «Доброго ранку, країно» на каналі UA: Перший у п’ятницю, 18 січня о 9:05.

Також слідкуйте за випусками, які вже вийшли в ефір, за допомогою офіційного сайту, сторінки у Facebook та каналу в YouTube Центру ПЕНСІОН.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.