Подарувати свято янголам, які серед нас…

19 декабря 2018, 19:17
Владелец страницы
Брендмейкер, релайтер, политбрендолог
0
20
Подарувати свято янголам, які серед нас…

А сьогодні я хочу привітати всіх вас, мої друзі, зі святом. Нехай Святитель Миколай, Угодник Божий і Чудотворець, буде молитовником перед престолом Господнім за кожного з вас.

… Святитель Миколай, архієпископ Мир Лікійських, Чудотворець ... Навіть людина, яка нічого не знає і жодного разу не чула про цього дивовижного святого, переглядаючи перші шпальти сьогоднішніх ЗМІ, спостерігаючи за стрічкою новин у соціальних мережах, дивлячись на щасливі обличчя дітей і не менш по-дитячому радісних дорослих, повірить, що Він, святий Миколай, таки дійсно творить дива. Скільком сьогодні він шепнув на вушко привітати ближнього, скількох сердець торкнувся і викликав бажання зробити щось добре просто так, нічого не вимагаючи натомість, побути хоч один день альтруїстом… 
… Рік минає… Ялинкові вогники сповіщають, що не за горами Новий рік… Ще трохи, і Віфлеємська Зірка запалає на небі, прославляючи Спасителя… У ці особливі дні нам дають шанс подарувати диво ближньому, створити казку дітям… Подарувати свято янголам, які серед нас… Не дайте їм скласти крила ВІРИ І НАДІЇ! Спасіть їх своєю ЛЮБОВ’Ю!

P.S. … А сьогодні я хочу привітати всіх вас, мої друзі, зі святом. Нехай Святитель Миколай, Угодник Божий і Чудотворець, буде молитовником перед престолом Господнім за кожного з вас. Нехай творить дива у вашому житті. Нехай його іманентні властивості душі: вміння любити, вміння співчувати кожному, дати кожному саме те, що йому потрібно, стануть і вашими. Нехай вогонь його віри і любові не тільки зігріває, а буде ліхтарем, що не дасть схибити та збитися з життєвого земного шляху, який має стати траєкторією руху душі у Вічність…

©Vilena V Voronova 
Фото: Viktor Kovalevskij 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: День святого Миколая Чудотворця,свято,Святий Миколай
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.