Хочеш пенсію - здай відбитки пальців

10 декабря 2018, 11:12
Владелец страницы
2
1936
Хочеш пенсію - здай відбитки пальців

Проблеми з пенсійними виплатами актуальні в Україні як ніколи раніше. Мінімальну пенсію в Україні отримують більше 2,5 мільйонів чоловік. Вижити на 1873 гривні неможливо.

Дефіцит Пенсійного фонду становить понад 140 млрд. грн., держава анонсує підвищення пенсій і при цьому посилено хоче боротися з аферистами. А чи знаєте, які запобіжні заходи планується ввести, щоб викрити пенсіонерів-шахраїв? Отже, держава, піклуючись, щоб шахраї не отримували пенсію, планує ввести наступний алгоритм вилову зловмисників. Пенсіонерам доведеться переоформити пенсійне посвідчення з фотографією, зробленою там, де видається документ, щоб нібито виключити можливість вклейки чужого фото, і залишити відбитки пальців рук. Також раз на півроку пенсіонер повинен буде відвідати відділення Пенсійного фонду або банку, який перераховує йому пенсію, і особисто заповнювати реєстраційну картку. Цей захід спрямований проти шахраїв, які отримують пенсії за померлих. Одержувачам пенсій в руки, а не на картку, гроші будуть доставляти тільки за місцем реєстрації (прописки). Навіщо при наявності електронних реєстрів змушувати пенсіонерів відзначатися? Питання. Когось взагалі цікавить, що більшість з них малорухливі? Навряд чи. По суті, помилково без пенсії може залишитися не одна тисяча беззахистних пенсіонерів. Ось так оригінально планується боротися з нестачею в Пенсійному фонді близько 140 млрд. грн. Боротьба йде за кожну копійку. І головний підозрюваний у неефективному використанні державних коштів – нібито пересічний пенсіонер. 
А от пенсіонерам, які є підопічними Центру «Пенсіон», які уклали договір довічного утримання, не слід турбуватися про будь-які неадекватні нововведення, адже, по-перше, вони мають юридичну підтримку, «Пенсіон» ретельно веде всі справи підопічних і за необхідності юридично допомагає їм, тому всі юридично захищені. По-друге, завдяки Центру «Пенсіон» підопічні пенсіонери мають додаткові кошти – щомісячно вони отримують ще одну пенсію та виплату комунальних платежів.  А хто захистить інших самотніх пенсіонерів, особливо тих, кого випадково можуть назвати аферистами і не виплатити пенсії? Питання риторичне. Але кілька місяців таких нововведень для пенсіонерів, яких помилково визнали аферистами,  можуть звести на той світ тисячі пенсіонерів, які залишаться без коштів на існування.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.