Право власності у сучасному світі

01 жовтня 2018, 16:34
Власник сторінки
0
21
Право власності у сучасному світі

Як пенсіонеру зберегти право власності?

Сьогодні поговоримо про те, яким чином пенсіонерам, найбільш незахищеному у нашій країні прошарку населення, зберегти право власності на майно, і при цьому розпочати отримувати з нього дивіденди без втрати.


Сьогоднішні реалії, нажаль, не є благополучними для людей похилого віку. Щороку статистика ошуканих шахраями пенсіонерів вражає цифрами, а кількість викритих злочинів і повернених помешкань навпаки, не може вразити. У пошуках легкої наживи шахраї входять у довіру до пенсіонерів, які найбільш часто є наївними, адже виросли і жили за часів Радянського Союзу, де «людина людині брат». Ставши «своїм», пенсіонеру обіцяють золоті гори, догляд та увагу в обмін на право успадкувати житло після його смерті. Знайома ситуація? Погодьтесь, нічого нового тут немає, і навіть у вашому під’їзді можна знайти самотню людину, яка хоч раз та отримувала подібну пропозицію.


Чи варто говорити, наскільки небезпечною є згода на такий «обмін» з мало відомою організацією, а тим паче з незнайомою людиною (чи то навіть з сусідом)? Ледь отримавши від пенсіонера бажаний підпис під документом, майбутній власник  у кращому випадку може просто зникнути і чекати, поки звільниться помешкання. У гіршому – вже нікому непотрібного пенсіонера спробують силоміць виселити з помешкання. Хоча і це, мабуть, не найгірший варіант… В основному, пенсіонеру підкладають зовсім інші документи на підпис, заповіт або дарчу, за якою шахраї миттєво виселяють пенсіонерів із власного помешкання.


І тут пенсіонер має обирати – або залишитись один-на-один з власними проблемами, але не ризикувати правом власності на житло. Або отримати таку необхідну допомогу, поставивши лише один підпис… І мова не йде про випадки допомоги від звичайних людей, адже на сьогодні існує хороша альтернатива усім небезпечним варіантам – підписання договору довічного утримання з перевіреною часом організацією, яка має понад півтори тисячі пенсіонерів, яким  щомісяця справно допомагає вже понад 10 років.

Але, щоб підписати договір довічного утримання, потрібно у всьому ретельно розібратися, адже існує безліч нюансів. Саме тому ми рекомендуємо звернутись за консультацією до Центру "ПЕНСІОН", де вам з радістю допоможуть наші консультанти.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.