AGAMA Communications стає хабом для 23 країн

19 вересня 2018, 14:25
Власник сторінки
0
212
AGAMA Communications стає хабом для 23 країн
Крістос Папаполізос

До спільного управління групою приєднався Крістос Папаполізос, President South Eastern Europe, Central Asia and CIS DDB Europe

Головна мета — подальший розвиток комунікаційної групи у відповідності до міжнародних стандартів мережі DDB та укріплення позицій у регіон.

Протягом останніх 29 років Крістос Папаполізос створив понад 40 агенцій у 23 країнах підконтрольного йому регіону Південно-Східної Європи, країн пострадянського простору та Центральної Азії, а також контролював діяльність низки агенцій-партнерів мережі DDB Europe. Продовжуючи виконувати свої обов’язки як President South Eastern Europe, Central Asia and CIS DDB Europe, Папаполізос також візьме на себе подальшу реалізацію інтеграційних процесів AGAMA Communications, що стартували у 2017 році, та розвиток продуктів і сервісів компанії на основі узгодженої стратегії.

«AGAMA вже дотримується високих західних стандартів і етичних правил, які дозволяють вибудовувати сучасну, надійну і ефективну структуру. А головною цінністю групи є її  інтегровані комунікаційні послуги, що пропонуються клієнтам, — ця конкурентна перевага робить її повноправним кандидатом на лідерство в підконтрольному мені регіоні», — зазначив Крістос Папаполізос, President South Eastern Europe, Central Asia and CIS DDB Europe.

Крістос Папаполізос у комунікаційному бізнесі з 1984 року. З 1989 року він працює з міжнародною мережею DDB.

«Ми дуже цінуємо той факт, що Крістос Папаполізос відтепер наглядатиме за діяльністю AGAMA Communications, привносячи свій досвід та багаторічну експертизу у трансформаційні процеси комунікаційної групи AGAMA. Його лідерські якості, знання, досвід та підготовка прискорять наш перехід до стандартів та етики американської мережі», — прокоментував президент холдингу Atlantic Group Эндрю Бейн.

Atlantic Group. Дії, трансформації, ефективність.

Інформаційна довідка

AGAMA Communications — комунікаційна група у складі Atlantic Group, яка об’єднує різнопрофільні агенції у напрямах репутаційного менеджменту, медійних, креативних і маркетингових сервісів.  Експерти AGAMA створюють для корпоративних клієнтів найбільш ефективні комплексні рішення з унікальною крос-категорійною експертизою.

Atlantic Group — холдингова компанія, історія якої розпочалася в 1992 році зі створення першої комерційної медіакомпанії та першої рекламної агенції в Україні. Сьогодні холдинг Atlantic Group об’єднує 5 дивізіонів, що надають понад 200 українським та міжнародним клієнтам сервіси репутаційного менеджменту, медійні, креативні, діджитальні і маркетингові послуги, а також аутдор рішення. Бізнес-юніти холдингу регулярно виборюють престижні профільні нагороди та посідають призові місця українських і міжнародних рейтингів: Effie Awards Ukraine, KIAF, WOW DONE AWARDS, Epica Awards й інші.

 


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.