Як допомагає творчість на пенсії?

20 серпня 2018, 12:52
Власник сторінки
0
16
Як допомагає творчість на пенсії?

Обговорюємо тему дозвілля

Пенсійний вік передбачає безліч вільного часу. Як не прикро визнавати, багато пенсіонерів займається лише “виживанням”. Якщо є фінансова підтримка дітей чи пенсіонер має достойний рівень пенсії, тоді він може собі дозволити залишитися в професії лише у якості консультанта.

Всі по-різному використовують вільний час. Хтось поринає в читання книг, інші полюбляють їздити на дачу.  Багато пенсіонерів намагаються розвантажити дітей, займаючись вихованням онуків. Є ще один спосіб не сумувати на пенсії – це творчість.

Звісно, талант - це відносне поняття. Проте саме творчість допомагає багатьом повноцінно жити. Вона рятує від нудьги і дозволяє забувати про проблеми зі здоров’ям.

Серед підопічних Центру “ПЕНСІОН” є достатньо талановитих пенсіонерів. Серед них поети, музиканти, колишні актори. Хтось вміє добре вишивати, фотографувати, писати вірші, а чиясь квартира, мов музей образотворчого мистецтва - всюди власні картини.

Наприклад, на кожному нашому Клубі ми надаємо можливість підопічним продемонструвати свої таланти. Ми слухаємо пісні у їх виконанні, спостерігаємо за неймовірними танцювальними “па”, інколи навіть розвішуємо на стінах малюнки та вірші. Найбільш яскравий приклад - золотий голос «ПЕНСІОНу» Емма Бурдинська та Анатолій Синько, поет з великої літери!

А згадайте, скільки відомих творчих людей досягли успіху саме у пенсійному віці? Чи не найкращий це доказ того, що саме поважний вік найбільше підходить для втілення творчих задумів?

Пропонуємо усім подивитись черговий випуск нашої програми і вирішити самому: чи варто займатись творчістю на пенсії?
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: пенсія,творчість,пенсіонери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.