Як економити на пенсії? Анонс

23 липня 2018, 16:24
Власник сторінки
0
49
Як економити на пенсії? Анонс

Чергове важливе питання для пенсіонерів

Розпочати розповідь хотілося б фразою: «Економіка повинна бути економною». Але в рамках пенсійної теми ця фраза не є актуальною, адже назвати сучасну пенсію і стиль життя пенсіонерів «економікою» недоречно. Тому просто вкотре обговоримо фінансове становище українських пенсіонерів.

Так, так, і знову ми про гроші. А куди ж без них? Тим паче, що у нашому капіталістичному суспільстві від грошей (точніше, від їх наявності) залежить фактично усе. І якщо раніше була актуальною фраза «здоров’я за гроші не купиш», то зараз її красномовно доповнюють словами – «хоча за гроші його можна суттєво покращити».

Так і виходить – є гроші, тоді й жити легше. Це особливо актуально для людей поважного віку. Оскільки у фінансовому плані держава пенсіонерів не особливо підтримує, їм доводиться знаходити способи, як виживати з найменшими витратами. Серед таких – економія, про яку будемо говорити.

Способів заощадження існує безліч. Найпопулярніший з них – зниження якості власного життя. Не секрет, що українські пенсіонери в основному купують лише дешеві продукти харчування, вони десятиліттями не знають, що таке новий одяг, а серед медичних препаратів можуть дозволити собі придбати лише найнеобхідніші та найдешевші. Найчастіше такий метод дозволяє заощадити, але у перспективі ми ризикуємо заплатити власним здоров’ям. Тому варто зробити все можливе, аби цим методом користувалося якомога менше пенсіонерів. 

Найчастіше людина обирає сфери, де можна заощадити, виходячи з власних звичок, вподобань і стилю життя. Тому проблема економії цілком логічно набуває особистого характеру. В черговому випуску передачі «Життя на пенсії з Центром «ПЕНСІОН» Михайло Вулах разом з гостями у студії спробував розібратись у проблемі економії на пенсії та знайти шляхи вирішення найрізноманітніших проблем людей поважного віку. Чи вийшло? Дивіться щовівторка о 10:30 та щоп’ятниці о 14:30 на телеканалі «Перший Діловий».

Також підписуйтесь на наш офіційний канал в Youtube – pension.ua/tv та на офіційну сторінку Центру «ПЕНСІОН» у фейсбуці –  facebook.com/pension.ua, щоб завжди бути в курсі усіх найбільш актуальних новин з життя людей похилого віку.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.