Як пенсіонеру подолати труднощі з приватизацією майна

25 червня 2018, 17:24
Власник сторінки
0
38
Як пенсіонеру подолати труднощі з приватизацією майна

Коментар щодо актуальної проблеми

Наш Центр продовжує обговорювати актуальні для пенсіонерів теми. Цього разу предметом нашої бесіди стали бюрократичні труднощі, які підстерігають літніх людей у процесі приватизації власного майна.

Взагалі, говорити про бюрократію в нашій країні можна у будь-якому ракурсі. Адже куди не піди, за яке б питання не взявся – всюди необхідна велика кількість довідок, всюди необхідно вистояти кілометрові черги, поспілкуватися з завжди невдоволеними працівниками. Усе це віднімає чимало сил та нервів, яких у літніх людей не так вже і багато. У певний момент часу вже починаєш задумуватись – а чи потрібно це все? Чи вартий той час і чи варті ті сили результату? Може, краще нічого не робити, залишитись вдома і сподіватись на краще? У Центрі «ПЕНСІОН» впевнені, що це не вихід…

Уся проблема в тому, що людина дуже часто не знає усіх нюансів цього процесу, живучи усіма стереотипами пострадянського простору. Але ж час не стоїть на місці, і система державного устрою вдосконалюється з кожним днем. Тому ті процеси, які раніше займали роки, тепер можна завершити за якихось кілька годин.

Насправді, процес приватизації власного майна може зайняти набагато менше часу, і відібрати набагато менше сил, якщо грамотно до нього підготуватись. Процес підготовки – це пошук необхідної інформації та планування, що в майбутньому збереже і час, і нерви.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.