Наш профспілковий побратим Володимир Мосенко просить підтримати вашим голосом!!!

12 мая 2018, 23:25
Владелец страницы
всеукраїнська незалежна профспілка
2
52

прохання витратити 5 хвилин свого часу та підтримати на голосуванні представника незалежного профспілкового руху!!! (посилання на сайт для голосування)https://novilidery.com/lider/mosenko-volodimir
ПРОГРАМНА МЕТА

Мета

Підвищення безпеки і добробуту людей праці як передумови до створення до створення середнього класу. 

За даними ООН за межею бідності проживає більше 80% українців.

1.Контекст працівника: кількість українців, що становлять середній клас зменшується катастрофічними темпами та зростає доля тих, хто є бідними та тих, хто перебуває на межі виживання.

2.Бізнес контекст: сукупний дохід українських компаній збільшився на 52% у першому півріччі 2017 року:

3.Зміни соціальних орієнтирів: не маючи можливості отримувати гідну заробітну платню , позбавлені безпеки на робочих
місцях, дотримання законодавства зі сторони роботодавців та прозорі перспективи розвитку в компаніях найбільш
працездатне та талановите населення залишає країну шукаючи кращої долі за кордоном:

Основне завдання 

Безпечні умови праці та достойна заробітня платня як основа активного середнього класу.

  • Впевненість у власних силах. Потужний середній клас це впевненість у майбутньому країни та наших дітей, а також можливість забезпечити гідну старість;

  • Успішне власне майбутнє. Представник середнього класу чи його діти мають всі шанси стати багатими. Бідні – майже ніколи.

  • Успішне майбутнє держави. Середній клас може дати дітям гідну освіту, а отже шанс країні стати високотехнологічною, а не сировинним придатком.

  • Щоденне відчуття змін на краще. Гідні умови оплати праці та безпеки на робочому місці це основа створення та сталого функціонування середнього класу.

План дій 

  • Створення організації у справах підтримки людей праці: Створення організації з юридичної та організаційної підтримки у створенні та функціонуванні незалежних профспілок та первинних профспілкових організацій на кожному значному підприємстві України;

  •  Запровадження прозорої системи аудиту діяльності підприємства: Створення стандартної моделі аналізу можливостей покращення умов праці і підняття заробітних плат виходячи з фінансового стану підприємства;

  • Реформи трудових відносин на законодавчому рівні. Створення політичної сили, що буде підтримана трудівниками України для забезпечення виконання державою своїх функцій регулювання та контролю умов праці.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: молодіжні лідери,лідерство на політичній арені,лідерство,лідер
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.