Nestlé в Україна звітувала про результати ініціатив розвитку суспільства за 201

19 квітня 2018, 19:13
Власник сторінки
0
30

18 квітня 2018 року відбувся прес-брифінг для журналістів, присвячений програмі Створення спільних цінностей Nestlé. Директор Nestlé в Україні та Молдові Ансгар Борнеманн підсумував діяльність компані

18 квітня 2018 року відбувся прес-брифінг для журналістів, присвячений програмі Створення спільних цінностей Nestlé. Директор Nestlé в Україні та Молдові Ансгар Борнеманн підсумував діяльність компанії та оголосив результати програм за наступними напрямками: раціональне харчування, сільського господарства, працевлаштування молоді, водозбереження, сталий розвиток довкілля.

Зобов’язання перед суспільством, які втілюються в конкретних ініціативах заради розвитку України. Компанія Nestlé S.А., світовий лідер в галузі раціонального харчування і здорового способу життя представила результати програм зі Створення спільних цінностей в Україні, що відображає прогрес, якого компанія досягла впродовж 2017 року.

 

«Бізнес відіграє важливу роль у розвитку українського суспільства. Наша компанія має значний досвід роботи у різних країнах світу і ми розуміємо, наскільки він може бути корисним тут в Україні, – зазначив Ансгар Борнеманн, генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові. Успіх Nestlé в Україні полягає у щоденній роботі з досягнення нашої мети – покращення якості життя та сприяння здоровому майбутньому. Створення спільних цінностей є невід’ємною частиною нашого бізнесу і ми впевнені, що системна робота здатна принести позитивні зміни для кожного українця. Саме тому ми розвиваємо бізнес, створюємо нові робочі місця, послідовно впроваджуємо в Україні освітні проекти та програму з раціонального харчування, а також проекти з охорони навколишнього середовища та енергозбереження».

 

Сьогодні в бізнесі Nestlé в Україні задіяні 5 500 працівників. Соціальна діяльність компанії виходить далеко за межі власної команди. Компанія зробила суттєвий крок вперед на шляху до покращення рівня зайнятості серед української молоді: 1792 молодих людей віком до 30 років отримали робочі місця в Nestlé в Україні, а 595 інтернів отримали можливість пройти практику на фабриках та в головному офісі компанії. Чверть із них приєдналися до команди Nestlé  на постійній основі. Крім того, було проведено 188 освітніх заходів для студентів, таких як тури фабриками, ярмарки вакансій та практичні заняття з підготовки резюме.

Nestlé пропонує якісні та смачні продукти харчування і напої та заохочує людей вести здоровий спосіб життя. Розвиваючи попит на корисну для здоров’я їжу, компанія співпрацює з місцевими постачальниками, щоб останні мали можливість пропонувати світові якісну сировину міжнародного рівня. Nestlé в Україні надає постачальникам рекомендації щодо якості сировини, відповідального постачання, базуючись на критичних змінах у соціальному житті та довкіллі. Nestlé дбає про якість власної продукції від самого початку створення продукту, контролюючи якість сировини – від збирання врожаю до зберігання, переробки і відвантаження на фабрики.

 

Nestle продовжує розвивати разом з Бернським університетом прикладних наук та Сумським Національним Аграрнім університетом в Україні систему RISE — інструмент оцінювання сталості розвитку фермерських господарств, що вже використовується в 55 країнах. Програму адаптовану до умов сільського господарства в Україні вже встигли випробувати студенти Сумського національного аграрного університету. В Nestlé вважають, що саме молоде покоління фахівців галузі сільського господарства є запорукою її розвитку та сталого майбутнього. Саме тому компанія розвиває подібні освітні програми для студентів та практикуючих фермерів.

Але насамперед Nestlé піклується про здоров’я та добробут своїх споживачів. Минулого навчального року до освітньої програми «Абетка харчування», яка будує навички раціонального харчування в дітей молодшого шкільного віку, долучились 330 000 дітей з 1300 шкіл по всій Україні. Також було проведено 2 відкритих уроки та кулінарні майстер класи, на яких діти навчалися творчому підходу до приготування здорової їжі.

У 2017 році компанія також досягла успіхів у ініціативі зі збереження природних ресурсів. інвестувала 1 млн грн у 12 проектів, спрямованих на встановлення спеціального обладнання, що дозволить ефективніше використовувати ресурси. Це вже дозволило зменшити на трьох фабриках використання води на кількість, що відповідає об’єму 189 вагонів-цистерн. Nestlé також інвестували більше 10 млн грн у 22 енергозберігаючі проекти, завдяки яким нам вдалося досягти показнику економії енергії у 8%.  Збереженого ресурсу вистачить, щоб прокип'ятити воду в семи басейнах довжиною 25 метрів шість разів або забезпечити роботу лампи потужністю 100 Вт на більше ніж 100 років.

В 2017 році підрозділ кормів для тварин PURINA надав київським притулкам для тварин понад 12 тонн корму для тварин. Влітку Nestlé створила під Києвом спеціальний табір для дітей зі спеціальними потребами, де вони могли провести два тижні в компанії собак-терапевтів та пройти психологічне тестування, а їхні батьки — отримати консультаційну допомогу.

 

Довідка


Nestlé – найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 189 країнах, а 328 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé – підвищувати якість життя і сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Має понад 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, таких як NESCAFÉ або Nespresso до лідерів локальних ринків. Результати компанії обумовлені веденням стратегії раціонального харчування та здорового способу життя. Штаб-квартира Nestlé розташована у швейцарському місті Веве, де понад 150 років тому була заснована компанія.Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2017 році 89,8 млрд. швейцарських франків. Крім виробництва продуктів харчування, компанія володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдинг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна». У 2012 році у Львові було створено Nestlé Business Service (NBS Lviv), що є одним із п’яти сервісних центрів Nestlé у світі та надає послуги з підтримки підрозділів компанії Nestlé на більш ніж 30 ринках Східної та Західної Європи.

Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи,  продукти швидкого приготування) дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.


За подальшою інформацією прохання звертатися до
Ольги Марчук,
Менеджера зі зв’язків з громадськістю
Nestlé в Україні та Молдові,
тел.: (050) 5837 147, (044) 490 8090

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.