«Життя на пенсії з Центром «Пенсіон» на телеканалі «ПРЯМИЙ»

11 квітня 2018, 13:01
Власник сторінки
1
53
«Життя на пенсії з Центром «Пенсіон» на телеканалі «ПРЯМИЙ»

Більше у відео: https://www.youtube.com/watch?v=9mzwhz75kvA&feature=youtu.be

Хто з пенсіонерів може додатково отримувати щомісячно фінансову допомогу у розмірі пенсії? Яку допомогу надає пенсіонерам Центр «Пенсіон»? Хто догляне самотніх на пенсії? Хто з пенсіонерів може не хвилюватися про збільшення комунальних тарифів?

Ці та інші запитання задала мені в студії телеканалу «Прямий» ведуча Сніжана Єгорова.

Не секрет, що доля українських пенсіонерів ніколи не була простою. Держава не може забезпечити їм гідний рівень життя. Не у всіх пенсіонерів є рідні, які можуть належно подбати про своїх літніх батьків, дідусів, бабусь та родичів. Здавалося б, для багатьох така ситуація безвихідна, але це не так.

 Історія киянки Євдокії Чеснокової підтверджує, що можливо змінити своє життя на пенсії на краще.

 Після трагічної смерті сина  Євдокія Іванівна залишилася з труднощами на самоті. Одного разу пенсіонерка дізналася про існування й діяльність Центру допомоги та соціального захисту пенсіонерів «Пенсіон». Деякий час Євдокія Іванівна придивлялася до Центру, спілкувалася з людьми, які раніше уклали договір довічного утримання. Через півроку вона також уклала договір, про що розповіла журналістам з «Прямого».

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.