«Життя на пенсії з Центром «Пенсіон» на телеканалі «ПРЯМИЙ»

11 апреля 2018, 13:01
1
49
«Життя на пенсії з Центром «Пенсіон» на телеканалі «ПРЯМИЙ»

Більше у відео: https://www.youtube.com/watch?v=9mzwhz75kvA&feature=youtu.be

Хто з пенсіонерів може додатково отримувати щомісячно фінансову допомогу у розмірі пенсії? Яку допомогу надає пенсіонерам Центр «Пенсіон»? Хто догляне самотніх на пенсії? Хто з пенсіонерів може не хвилюватися про збільшення комунальних тарифів?

Ці та інші запитання задала мені в студії телеканалу «Прямий» ведуча Сніжана Єгорова.

Не секрет, що доля українських пенсіонерів ніколи не була простою. Держава не може забезпечити їм гідний рівень життя. Не у всіх пенсіонерів є рідні, які можуть належно подбати про своїх літніх батьків, дідусів, бабусь та родичів. Здавалося б, для багатьох така ситуація безвихідна, але це не так.

 Історія киянки Євдокії Чеснокової підтверджує, що можливо змінити своє життя на пенсії на краще.

 Після трагічної смерті сина  Євдокія Іванівна залишилася з труднощами на самоті. Одного разу пенсіонерка дізналася про існування й діяльність Центру допомоги та соціального захисту пенсіонерів «Пенсіон». Деякий час Євдокія Іванівна придивлялася до Центру, спілкувалася з людьми, які раніше уклали договір довічного утримання. Через півроку вона також уклала договір, про що розповіла журналістам з «Прямого».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.